ZILVEREN JUBILEUM. Op 3. dacenjber 1980 was het 25 jaar gelden, dat de Heer P.Litjens uit Yj3se.ls.teyn in dienst trad van de Fokvereniging, In de afgelopen 25 jaar hee.ft.de. He.e.r Litjens zich doen kennen als een behulpzame, ijverige en accurate. controleur., die een graag geziene gast is op alle bedrijven. Veel veranderingen heelt. hij in deze periode beleefd z-owel op 'de be drijver als. in de Eokvereniging. Reeds e.en drietal fusie's heeft hij meegemaakt en het tekent het aanpassingsvermogen van Litjens, dat hij zich telkens weer. met de nieuv/e situatie vertrouwd maakte. In d© V.R.B. "Noord-limburg"zoals de F o.k vereniging th.3ns heet, en welke geheel "Noord-Limburg" omvat, heeft de Heer Litjens zich doen ken nen als een uitstekende, kracht, welke om zijn grote collegialiteit, en kennis van zaken, door Bestuur en collega hoog wordt gewaardeerd. Zijn goe.d inzicht en juiste opstelling bezorgden hem een aantal maat schappelijke functie's, zoals het lidmaatschap van de Raad van Toezicht van de RABOBANK Ysselsteyn, voorzitter van de plaatselijke tennisclub en sekre.taris van de Bedrijfsverzorgingsdienst Noord-Limburg. Als waardering voor zijn inzet, zal aan de Heer en Mevrouw Litjens een receptie worden aangeboden. Deze zal worden gehouden op vrijdag 9 januari 1981 van 20.00 tot, 22.00 u.. in zaal "ROelanzia", Lovinckplein 1 te Ysselsteyn. VOLLEY'Uitslag 22 der. j.l. Ysselsteyn-VG Kessel 1—5. A.a. z-onóag 4- jan. aanvang 10 uur spelen we een thuiswedstrijd Ysse.lste.yn- Sel Point 2. le.dere.en aanwezig o.m 9-.45 uur. Zondag 11 jan. gaan we dan naar: Set Point in Kronenberg. Vertrek- en aanvangstijd worden nog bekend gemaakt. GEMEENSCHAPSHUIS Name.ns het.. Bestuur willen wij U hartelijk bedanken voor het vertrouwen, in he.t afgelopen jaar. Ook in 1981. hopen wij met U prettig te. kunnen samen werken. Wij wensen U allen een voorspoedig 1981. Toon en Jos. Wismans. FANFARE-DRUMBAND "DE PEELKLANK" 25 jar.ig bestaan drumband. Op maandag 5 jan. is er na de repetitie van de fanfare, ee.n vergadering van het feestcomité- in he.t gemeenschapshuis. RUITERCLUB Uitslag He.ye.n: Springen Midden: M, vuisten met Ponther Ie prijs. Speel Uw Spel M.v.Asten met Ponther le prijs. Uitslag Laar Springen Progressie.fr M.v.Asten met' Linda 2e prijs. In de voorverkoop reeds diverse loageprijsde schoenen Tevens willen wij U hartelijk danken voor het Ln ons gestelde vertrouwen en wensen allen een VOORSPOEDIG 1981 Fred van Dierendonck tel. 588, *©oo*ooc»oc o o

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1981 | | pagina 5