40611 46 5,ir" 00 het 2 Pinksterdag gehouden jubileum-toernooi wist ons standaardteam op eer- zo le wijze de eerste plaats op te eisen, door Venray 1 na een gelijk geeindigde Finale middels strafschoppen te verslaann» De volledige uitslag is als volgt? 1Ysselsteyn 1— 2Venray 13Merselo 14Leunen 1 Veel succes» X) V B Het ligt in do bedoeling om op maandagmiddag 25 juni weer te ga'n fietsen. Aon deze fietstocht zal tevens een kleine excursie verbonden zijn, n.l. we zullen een bezoekje brengen son de proeftuin in Meterik, met zijn vele groenten, aardbeien en kruiden» we zullen er rondgeleid worden on er zal natuurlijk toelichting zijn op hetgeen er in oe proeftuin ollemool gedaan wordt. We vertrekken om 13.00 uur aan de kerk en we zijn om 16.30 uur weer terug. Opgave voor deze fietstocht, tevens excursie kuntli doen bij Mevr. Arts, tel. 04-932-369. TENNISVERENIGING YSSELSTEYN. - T Leden die graag tennrsles willen hebben kunnen zich opgeven tot maandag 18 juni 12 uur 's middags. De kosten bedrogen f 5,- per uur of f 2,50 per half uur. .De kosten dragen de leden zelf. Jeugdleden kunnen zich aanmelden voor les op woensdagmiddf -van 13.30 tot 15.30 uur. Deze aanmelding dient ook op maandag 18 juni ;!ii _2 uur oinnen te zijn. (Hiervoor dient een kleine bijdrage betaald te worden.). Het opgeven kan geschieden via een briefje waar naam, adres -n geboortedatum op vermeld zijn. kunt ze op de volgende adressen in o°e!rliovr« JonssonjFioniersstr. 1? en Mevr. Koonings, v. Beur- Cv.aweg 2. terder wilden wij alle leden vragen een posfoto met op de montersant naam, adres en gehöörtedatum in te leveren i.v.m. lidmaat schapskaarten. Dit kan bij alle bestuursleden geschieden. Willen do leden verder niet vergeten de tennisschoenen pas op de baan aan te trekken? Willen diegene die niet tenissen buiten do boon blijven. Wilt u nlet dubbel in het boek schrijven, geef iedereen de kans. Eerst ten nissen en daarna pas inschrijven coor de volgende keer.' Wil de je.ugd in de vakantie zoveel mogelijk overdag tennissen. Wilt U geen introducés meebrengen. En tot slot wil het bestuur de leden en verder iedereen geholpen heeft de opening tot een succes te maken van harte danken. a ie KOR EBAL VEREN I GIN G "DE PEELK0RF" j Mededeling: Onze algemene Ledenver gadering van 28 juni gaat niet door i.v.m". de Ledenvergadering van de Bond. Deze Algemene Vergadering wordt verschoven naar dinsdag 3 juli in het Gemeenschapshuis om 20.00 uur. i'iiK'.F'ARE*i o -i .vio and eg 18 juni bestuursvergadering na de repetitie in het Gemeenschapshuis om 21,30 uur» SVYSS ELSTEYN o o L-UL aNGiii Jk Seraiorenleden die het volgend seizoen niet meer wensen te voetballen gelieve zich zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk eind juni» af te melden bij de wedstrijd secretaris J.Janssen, Dillingstraat 4 Tel 534 J'obi 1 euui to erno o i 5™ Gmendtsveen 1- 6Oostrum 1-7-—--Holtheesl—8Castenray 1 JXad.ede.ling inv.erhand met het afsluiten van het boekjaar. 2S0Eeïï n°ê ?orde*inSen of nota's heeft aangaande de vereniging wordt verzocht deze voor 1 juli in te dienen. Ook degene die nog betalingen verschuldigd zijn aan de vereniging worden verzocht JUNIOR!® Programma voor- zaterdag 16 juni 1979 Ysselsteyn B 1 speelt te Lomm de finale van het Polio-toernooi. Vertrek 12.30 uur wedstrijden? Om 13.30 uur tegen Steyl, om 14.10 uur tegen Venray, om 14.50 uur "cegerii Sparta O O" O

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1979 | | pagina 3