r
SENIOREN?
Ysselsteyn 1-Griendtsveen 1-1-1 Leunen 5-Ysselsteyn 5-3-1
Castenray 3-Ysselsteyn 2-1-2 Ysselsteyn 6-Venray 2-3
Ysselsteyn 3-IV0 31-5
Wedstrijdprogramma voor zaterdag 14 april 1979
Ysselsteyn 1-Castenray 117.00 uur (G.Vullings)
DIS 2-Ysselsteyn 2—15.15 «ur Vertrek 14.15 uur (M.Hovens)
Ysselsteyn ^-Wittenhorst 515.00 uur (J.Smits)
JUNIOREN?
Uitslagen van zaterdag 7 april gespeelde wedstrijden
Ysselsteyn Al-Meterilc Al0-1
Wans sum- A2-Ysselsteyn A21-2
Ysselsteyn BI-Venray B27-0
Montagnards B2-Ysselsteyn B27-0
Meterik Cl-Ysselsteyn Cl—0-4
Ysselsteyn D2-Leunen D24-1
Wittenhorst D5-Ysselsteyn D3-4-1
Ysselsteyn El-Venray El-0-10
Venray E4-Ysselsteyn E23-0
Ysselsteyn E3-Wittenhorst E5-0-3
Programma voor zaterdag 14 april 1979
Voor A+B+C Junioren geen programma i.v.m Senioren voetbal.
Ysselsteyn Dl Wittenhorst Dl-11,00 uur
Ysselsteyn L3 Venray D7— 11.00 uur
Wittenhorst D4 Ysselsteyn D2-J1.00 uur vertrek 10.15 uur Jftjden Verslappen
Oostrum El-Ysselsteyn El10,00 uur Vertrek 9.15 uur (Busje)
Ysselsteyn B2-Griendtsveen El10.00 uur
Venray E7-Ysselsteyn E310.00 uur Vertrek 9,15 uur (fiets)
DINSDAG 17 APRIL
VET^^lNE^TOETRi^ zaterdag 14 April: Achates-IJsselsteyii, aanvang 4 uur,
vertrek 3 uur.
Hog Bteeas voorradig! eotaajsJasj.#»»
H.Camps, Deurneseweg 168, tel.284
Biedt zich aan voor Tuinspitten
Tel.204.
Vriendelijk_verzoek.
Wil diegene die 30 Maart op de re
ceptie van de fam.Claessens in zaal
Roelanzia te IJsselsteyn, per ver
gissing een verkeerde zwarte- korte
bontjas, met huissleutels in een van
de zakken, heeft meegenomen, deze
s.v.p. ruilen bij voornoemde zaal,
te IJsselsteyn.
S.V. YSSELSTEYN
Uitslagen van zondag 8 april gespeelde wedstrijden?
Brughusia 2-Ysselsteyn 4l6„3© uur Vertrek 15.30 uur(M.v.Enckevort)
Ysselsteyn 5-0ostrum 214.00 uur (JMG Weys)
Oostrum 3-Ysselsteyn6(I7.3O uut Vertrek 16.30 uur
Wedstrijdprogramma voor Paasmaandag 16 april 1979
GFC'33-Ysselsteyn 114.30 uur Vertrk 13.30 uur(W.Kuys)
Ysselsteyn 2-EVV 1 14.00 uur (H.KIaassens)
Venray |-Ysselsteyn 311.50 uur Vertrk 10.30 uur (j.Th.L.Smits)
Ysselsteyn 4 Melderslo 3—11.00 uur
Wittenhorst 9-Ysselsteyn 510.30 uur Vertrek 9.30 uur.
Ysselsteyn 6-Meterik 411.00 uur
Ysselsteyn C2-Kronenberg 02—5-0
Leunen Dl-Ysselsteyn Dl1-0
Bekerwedstrijd Ysselsteyn El-Helden El—19.00 uur