E_AB_0 BANKISSELSTEIE Met de Rabobank op reis I Donderdag, 15 maart j. 1werd tijdens de Algemene Vergadering een reis-informatie gegeven inzake het onderdeel van het dienstenpakket van de Rabobank: Reizenbemiddeling. Ra een inleiding door de direkteur werden een drietal dia-series vertoond. De eerste serie nam ons raet de touringcar mee naar Oostenrijk terwijl de tweede op bezoek ging bij familie in Canada. De 3e s®r:!;e tenslotte gaf eon indruk van do vakantiegenoegens in Tenerife op de Canarische Eilanden. Al met al een interessant onderdeel van deze jaarvergadering. Aan het slot van deze presentatie werden onderde aanwezige leden twee reizen verloot, te weten een 6-daagse touringcar- reis naar Löff aan do Lloezel(Duitsland)welke ten deel viel aan A.Wismans, Timmermannsweg 64- net echtgenote en voorts een weekend naar Parijs, hetwelk toeviel aan V/.van Dijck, Deurneseweg 142 met echtgenote. De gelukkigen nog gaarne proficiat en een genoeglijke vakantiereis toe gewenst Wilt U nog meer weten over de vakantiereizen-mogelijkheden bij de Rabo bank, dan attenderen wij U op de vele mogelijkheden met vliegtuig, trein, touringcar, eigen auto, of zomaar een hotellbtje ergens in een vakantie land, danwel een bungalow of apartemont.Ga er eens uit en gaarne advies gegeven door uw Rabobank. Vooral in voor- en naseizoen nog vele mogelijk heden. En wat denkt U b.v. van de Speciale groepsreis van de regio Venray naar OOSTENRIJK met touringcarbedrijf GTW. Standplaats Fügen in Tirol. Gedurende 8 dagen verwend worden in gezelschap van vele bekenden uit de regio Venray. Vertrek op donderdag 51 mei en terugkomst op donderdag 7 juni. Hierin valt het Pinksterweekend.). En dat alles voor de all-in prijs van 480,p.p. standaard. volledige verzorging in het hotel en onderweg-, alsmede een aartal excursies inbegrepen) Bij de. RABOBANK YSSELSEEMJ is binnenkort plaats voor een M EDEWERKSTE, R Haar taak zal voornamelijk bestaan uit het medewerken aan een goed funktioneren van de administratie, met de bereidheid om zich op veler lei terrein te bekwamen. Onze gedachten gaan uit naar een aktieve jonge dame met Mavo/MEAO of Havo-opleiding in de leeftijd van 18 jaar. Goed kunnende typen. Geboden wordt een aantrekkelijke baan in een prettige sfeer tegen een j goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten uitsluitend schriftelijk aan de direktie van de Rabobank, Lovinckplein 7, 5815 CC Ysselsteyn(L) Biljarten B.C.Y Donderdag, 22 maart, vrijdag 25 maart en zaterdag 24 maart worden in Merselo de finale 4e klas georganiseerd. Van B.C.Y. spelen Er. Hendriks en Jo Poels in deze finaüie. Bestuur en leden wensen hen veel succes. X

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1979 | | pagina 4