NATIONALE OOI! EC TE GEESTELIJK GEHANDICAPTEN- - De Nationale collecte voor Geestelijk gehandicapten wordt dit jaar gehouden in de 'weeg van 6 tot 11 November. "Geef ze hun eigen plaats", dat is de slagzin waarme dit jaar de nationale collecte zich aan het publiek presenteert. Honderden collec tanten zijn er in die week in Noord Limburg op pad om een bijdrage te vra gen tot steum voor onze gehandicapte medemensen. De collectant gaat op weg omdat hij of zij er zich van bewust is dat er mensen zijn die het met zijn geestelijke vermogens het minder goed getroffen heeft,las hij of zij. - - - '1.3 h oord-Liraburg, o.a. Helden, Horst, Venlo en Venray zeer actieve ouderver enigingen voor het zorgenkind, die veel activiteiten ondernemen voor de zorgenkinderen en hun gezinnen. Om deze activiteiten te kunnen blijven ondernemen zal de steun van allen nodig blijven. Ook landelijk wordt er veel gedaan om het lot van de ge handicapten te ^verbeteren. Wij vertrouwen er op dat het dit jaar weer een collecte gaat worden met een zeer hoge opbrengst, tot het welzijn van onze: gehandicapte medemensen. De collecte wordt gehouden door middel van col lectebussen en envelopjes, beiden met het bekende embleem er op. -ocht men onverhoopt de collectant mislopen dan kan men zijn bijdrage nog storten op Giro no. 1 1 .22.22.2, t.n.v. Nationale Collecte Geestelijk Gehan dicapten, U trecht. Moge dit artikel, uitgegeven door de gezamelijke ouderverenigingen, Helden, Horst, Venlo en Venray voor allen een stimulans zijn deze actie te steunen. L.V.B. en L.L.T.B. 0 woensdag 8 November is er om 20.00 uur xn zaal Roelan- zia een bijeenkosmt voor de leden van de L.V.B. en L.L.T.B. Op deze avond zal Dhir. Schutte, voorlichtingsambtenaar van de gemeente Venray, een le zing houden over onze gemeente. Als eerste zal hij een dia-serie vertonen met als titel; Venray, hoe maak jc het Hierin wordt het volgende naar voren gebracht; Wat vindt je van Venray, Woningbouw, Landbouw, Gezond heidszorg, Voorzieningen, Kerkdorpen enz. Verder zal hij uitleggen hoe het gemeentelijk apparaat werkt en wat er zoal op het gemeentehuis te vinden is. Dhr. Janssen ambtenaar Ruimtelijke Ordening, zal eveneens aanwezgg zijn. Hij zal ingaan op het bestemmings plan voor IJsselsteyn. Wie bepaald zo'n plan, hoe komt het tot stand, Ike beleidsnormen voor IJsselsteyn. Ook zal de veel besproken "Rose Vlek" j-n Venray naar voren gebracht worden. Wat houdt het in enz. Op deze avond kunt U alle vragen op het gebied van gemeente en gementebe- leid en gemeentezaken, naar voren brengen. Het belocfd een zeer intressanté en leerzame avond te worden. We hopen dat ook veel leden van de L.V.B. en L.L.T.B. te mogen begroeten. Tot ziens. GEMENGD KOOR. Willen ae dames van het gemengd koor de mis komen zingen op zaterdag 4 November om 2 uur, voor het 25-jarig huwelijk van Bouwmeister- van Zuylen. BEJAARDEN'VERENIGING. „r We kienen weer op Maandag 6 November om 1.30 uur m het Gemeenschapshuis. DAME S GYMGR OEP 2,T Dinsdag 7 November is er weer gelegenheid om contributie te betalen voor drie maanden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7