27 Juni 1975 PAROCHIE H.ODA, Feest van de Apostelen Petrus en Paulus. Zaterdag: 19.00 uur leesmisvo^r de genezing van eén zieke. Zondag: 8.30 uur weekdienet.voor' Wilhelm Spreeuwenberg, 10 uur Hoogmis voor de Parochie,. 11.30 uur weekdienet voor Hendrikus Hellegers. Maandag: 8 uur leesmis voor Jacob Flinsenberg. Disndag8 uur leesmis voor Lamb'erdina Lemmens-Poels. Woensdag: 8 uur weekdierst voor Hendrikus Hellegers. Donderdags8 uur weekdienst voor Wilhelm Spreeuwenberg. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, 8 uur leesmis t.e.v. H.Hart uit dankbaarheid. saterdag;19.00 uur gesticht jaargetijde voor Johanna Wismans-van Vegchel, Basiséchool^Ouderverenigingbinder-en krijgen Vrijdag'27 Juni zomerva- cantie. Maandag 11 Augustus begint het. nieuwe, schooljaar" weer. Mogen we langs deze weg alle kinderen met hun. ouders een bijzondere gezellige en zonnige vacantie toewensen. Klguf gjlg.S]lQ23:n.Qu^crvgiIgjLkg.in&-.- De kleuters hebben vanantie t/m 10 Augustus.. Maandag 12 Augustus begint de school weer. Zoals U waarschijnlijk via nieu wsmedia- hebt kunnen vernemen, wordt het wettelijk schoolgeld afgeschaft,. (We hebben hierover nog geen officieel bericht van het Ministerie ontvan gen). De ouderbijdrage willen we handhaven, als bestrijding van extr.a kos ten, waaronder jaarlijkse feest.en, zoals Sinterklaasverrassing, Kerstmis (boom eh versiering) Carnaval (Serpetines en balonnen. Pasen (eieren) Schoolfeestje voor schoolverlaters. Plakboek voor elk kind. Koffie voor helpende en bezoekende ouders. Attentie voor moeders, die tijdens de w-inter maanden overblijven, ?er de grootte van de ouderbijdrage wordt geinformeerd bij schoolbesturen van 'andere kerkdorpen, om zo tot een bedrag te komen dat zoveel mogelijk gelijk ligt. Dit zal in het begin .van het nieuwe schooljaar bekend gemaakt worden;.- Wij willen nog danken voor de prettige samenwerking en hulp,die we mochten ontvangen, en .wensen U eén prettige vacantie toe. Bejaardenvereniging.. Door Ae gozameli.ike bejaardenverenigingen van de kerk dorpen in 'Venray, zullen de volgende reizen georganiseerd worden. Van 6 tot 13 September, dus 7 dagen zal er een vacantie doorgebrachtworden te 'Oostorwijk, een plaats waar veel natuurschoon té bezien moet zijn. De kos ten hiervan voor bus-^ pension— en verblijfkosten zullen gaan bedragen f,165.Verder zal ook weer omstreeks half Augustus een boottocht gehou den worden. Deze zal gaan van Born naar Luik (België) en weer terug. Van Venray naar Born zal.de reis gaan per bus. Bus en boottocht tesamen zpllen f.28.'gaan kosten.Ook zal bij voldoende deelname omstreeks eind Juli- Augustus van de kring .uit een bezoek gebracht worden aan de Passiespelen te Tegelen. Echter alleen op zaterdag of zondag. Entree hiervoor bedraagt f,5.f.10.en f.15. Indien er leden zijn die zich voor e'én van deze reizen intresseren., dan moeten ze zich uiterlijk voor 1 Juli opgeven bij M.Arts,tel.272. Verder' zal.er a.s. Woensdag 2 Juli weer een fietstocht, geor ganiseerd worden, bijeenkomst 2 uur bij de kerk. Jr 1 '1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1975 | | pagina 1