iTEBA 7' - OursuB jeugdleiding. De eerste "bijeenkomst ia DINSDAGAVOND 23 Mei om 20.00 uur inzaal Roeïanzia. Diegenen, die zich hebben opgegeven voor het volgen van deze cunsus verwachten wij dus allemaal. Ook liefheb bers, die alsnog deze cursus zouden willen volgen, maar zich door omstan digheden niet hebben aangemeld, zijn van harte welkom. De kosten zijn be lachelijk laag, namelijk ten hoogste f.0.30 per avond. Er zijn geen ver plichtingen, alleen hopen wij, dat de deelnemers zo enthousiast voor jeugd werk worden dat ze bereid zijn mee te helpen bij het organiseren van jeugd activiteiten, wanneer de tijd hen dit toelaat. Internationale avond. Zaterdagavond 27 Mei zal evenals verleden jaar een een jeugdgroep uit ïteggendorf (Beieren) in IJsselsteyn te gaat zijn. Even als verleden jaar zal het huidige bestuur van Jera '70 deze groep geduren de haar reis door Nederland van 21 t/m 27 Mei) begeleiden. Ter afslui ting zal te IJsselsteyn op zaterdagavond 27 Mei in het Gemeenschapshuis een gezellige avond worden gehouden. De groep bestaat uit 35 meisjes en 16 jongens, loeftij variërend van 16 tot 22 jaar.Wij rekenen op medewerking van de IJsselsteynse jeugd voor het welslagen van deze avond. Iedereen is welkom op deze avond, jong en oud van weIke gezindte ook. Kindervacantiewerk 1972In overleg met de jeugdcommissies van de kerk dorpen is besloten om een verdeling te ma ken tussen de kerkdorpen, ten einde een goede regeling van het vervoer naar en van Venray mogelijk te maken. Voor IJeseleteyn betekent dit; IN DE EERSTE WEEK n.l. 24 Juli t/m 28 Ju li alle kinderen, dus jongens en meisjes, tesamen met de kinderen van LEUNEN, HEYDE, VEULEN, MERSELO en VREDEPEEL, De tweede week, n.l. 31 Juli t/m 4 Augustus alle kinderen van SMAKT OOSTRUM, OIRLO en CASTENRAY. In deze weken wordt dus voor de kinderen van de aangegeven kerkdorpen het vervoer naar en van Venray centraal per bus geregeld. Wil men van een kerkdorp in de andere week meedoen dan hierboven is aangegeven, dan is dat uiterdaard wel mogelijk, doch de ouders dienen dan zelf voor vervoer te zórgen. De kinderen, die per bus worden vervoerd, worden begeleid door leidsters en of leiders uit hetzelfde kerkdorp. De vervoerskosten voor de kerkdor- pan-kunnen misschien worden gesubsidieerd, doch hierfoor ia nog geen uit sluitsel gegeven. Eo dit niet mogelijk iE, dan komen deze koeten voor re kening van de ouders. Wij, Jera '70, hebben bij het comité Kindarvacantiewerk Venray zo laag mogelijke prijzen bepleit en zullen er ook op toezien o.a. door aamen werking met andere kerkdorpen) dat deze prijzen ook werkelijk aan de lage kant blijven. AANMELDING; de programma's met aanmeldingsfromulieren word~n op Donderdag 25 Mei op alle lagere scholen in de gemeente Venray bezorgd. Deze worden aan de onderwijzers aan alle kinderen van de 1e, 2e, 3e en 4e klas mee gegeven. Het is de bedoeling dat de kinderen hun aanmeldingsformulieren volledig ingevuld en voorzien van de vereiste financiële bijdrage in het bijgevoegde zakje doen en op Maandag 29 Mei, uiterlijk op Dinsdag 30 Mei weer op de school inleveren. IJsselsteyn het grootste kerkdorp van de ge meente, had verleden jaar 173 kinderen die voor kindervacantiewerk in aan merking kwamen. Hiervan namen 61 kinderen deel aan het K.V.W., dit ia 35.26 Met dit percentage stond IJsselsteyn in de gemeente 6p de vier de plaats achter Cirlo (58.4 Oestrum 50 en Oastenray 38 Zal IJs selsteyn dit ja -r op de eerste plaats komen Uw kind heeft het vacantie- werk nodig. Het is alleen maar in het voordeel van Uw kind, dat het ook leeftijdgenootjes buiten IJsselsteyn leert kennen. Ponyclub De^el^ruitera^ Maandag 2? Mei gaan we met 20 ruiters naar de 3e en la?tate kringwedstrijd in Afferden. De wedstrijd begint om 10 uur met individueel dressuur, en 8 en 4- tal. sfmiddags begint het sprin gen. We hopen dat het voor de ruiters en amazones een succesvolle dag zal worden. Aangekocht; 2 de nieuwste tweetromme- lige fahrt-cyclomaaiers. Voor beter maaien en geen beschadiging van het weiland. Loonbedrijf P.J.Poels, Deurneseweg 28. tel.no.04785-208. Wil degene die de motor van de be tonmolen heeft meegenomen deze te rugbezorgen bij de bouw aan de IJs- aselsteynseweg, daar zijn naam be kend is.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1972 | | pagina 5