USSELSTEIJNS NIEUWSBLAD 19 September 1970. jaargang 9 no. 46. Parochie H.Oda. 18e Zondag na Pinksteren, Zondag: 7.30 uur leesmis voor de overleden familie Coenen-Spreeuwenberg, 8.45 uur leesmis voor .de Parochie, 10 uur Hoogmis, jaargetijde vo^r Henricus Maessen, Mar ja Mae s sen. Mans en Jac. Maessen. 11.30 uur Jongerenmis, thema: Interkerkelijke Vredesweek onder het mot to: Verenig de Naties. Maandag: 8 uur leesmis voer Harrie Stiphout. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Piet Verheyen en Maria Litjens. ^onsdag: 8 uur leesmis voor Thomas Michels en Elisabeth Rongen. nderdag:l2 uur huwelijksmis voor het bruidspaar Janssen- Arts, 19 uur leesmis voor de overleden familie Hellegers- Cremers. Vrijdag: 8 uur leesmi3 voor Victor Luyten. Zaterdag: 19.30 uur leesmis voor Maria van Soest - Swinkels. Van 2^ tot 27 September wordt de Interkerkelijke Vredesweek gehouden. Dc thema van dit jaar is: Verenig de Naties. Dit thema is gekozen bij gelegen heid van het 25 jarig bestaan van de V.N. Tijdens de diensten op 20 September zal aan deze Vredesweek speciale aan dacht worden gegeven, terwijl de jongerenmis eveneens ruime aandacht aan deze Vredesweek zal geven. Misdienaars: Zaterdag: 19.30 uur de Wit - Koonings. Zondag: 7.30 uur Knip penberg - Crienen,. 8.45 uur van Gassel Verstegen, 10 uur Arts - Kappen. In verband met de "Hot Night Show" in het Gemeenschapshuis zal er Zaterdag 19 September GEEN repetitie zijn, maar wordt deze gehouden op ZDNDAG 20 September om 10 uur in het 'GemeenschapshuisAansluitend zal d-in om 11.50 uur de jongerenmis worden verzorgd. Parochieraad - De parochieraad zal op Donderdag 24 September een vergadering houden, en als iemand gaarne iets besproken heeft dan kan een dergelijk verzoek worden gericht aan de voorzitter, L.Pouwels, Moostdijk 2. L V B 1- A.s. maandag, 7.30 uur n.m. kienen Mj H. van Asten. Dit is de laat ste koer dat dit in IJNB. bekend gemaakt wordt, behoudens wijzigingen. A.s. woensdag 23 September om 7.15 uur n.m. vertrek vanaf de kerk voor de show van Berden-Trienekens naar Venlo, totale kosten f.4.per persoon. Iedereen wordt verzocht met de bus te gaan. Voor de bus naar Wittem zijn nog enkele plaatsen vrij. Opgave kan geschie den zolang er nog plaatsen vrij zijn. Het bestuur van de fanfare brengt hiermede het volgende onder Uw aller aandacht. Voor de afd.muziek is de leiding in handen van de nieuwe directeur, n.l. Louis Roefs uit Velden. Wij hopen dat de verandering van directie een grotere bloei van onze fanfare tot resultaat zal hebben. Als eerste teken hiervan is, dat onder zijn leiding een nieuwe groep leerlingen aan de opleiding zal beginnen, voor deze is op Dinsdag 22 September om 6 u. nm. de eerste repetitie, deze zullen nog bericht ontvangen. Verder zal ons drumkorps as.Zondag 20 Sept, aap het drumconcours te Maasniel deèlnemen. Bij een deelname van ong. 30 corpsen zal daar een aardig geroffel gebracht worden. Het optreden zal ongeveer 5 uur nm. zijn. Wij wensen U veel succes.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1970 | | pagina 1