vervolg toornooi Moorveldhoven Junioren L. Th. Stevens YJ. Claessens H. Swinkels M. Hendriks Pr, Sv/inlcols J, Koonings ÏT. Claossons Tr. Winnen C. Dorks Tr. Janssen 1), Po o tors W* Sv/inkels Res. M. Janssen, A. Knipporhberg, Tr. Bus Junioren E. E. \7illems A. Arts 'T, Heidens M. Claessens Tr. v. Vogchel A. Hartens M. Hartens M. Spreeuwenberg T„ Lommen Vogels Cr oumans Tr. Custors Ros.Tr. Philipsen, R. Koonings. Nogmaals, ALLEMAAL HIP J. VEEL SUCCES!!!!!!!!! Om omstreeks 8 uur zijn we thuis. Be uitslagen van de afgelopen week zijn: Marijke c - Peelkorf c 1-9 Bruheze Asp.2 - Peelkorf Asp. 2 0-3 De te spelen wedstrijden voor aanstaande, zaterdag zijn: aanvang 3 uur vertrek 2.15 uur Dct B RKZSV A - Peelkorf B - Peelkorf C aanvang 3 uur vertrek 2.15 uur met de fiets. de Groentjes 2 -Peelkorf asp. 2 aanvang 3 uur vertrek 2.30 uur opstellingen: I. van Ass L. Keysers C. Arts A. Janssen Junioren C T. Claessens N. Sanders P. Horrevoets M. Baltissen Asp. 1 E. Willems Tr. Kusters Tr. v. Vegchel Th. Heidens I. v.d. Leeuw L. Heidens M. Swinkels R. Deters L. v. Dijck N. Crienen L. Janssen Pr. Rooyakkers T. Lemmens W. Goumans Tr. Philipsen A. Martens M. Stiphout E. Vogels ff. v.d. Leeuw E. Claessens I. Claessens N. Vergeldt H. Hendriks L. v. Ooi leidster L. Vergeldt res. W. Vogels leidster G. Keysers. Welk meisje wil zo goed zijn eon week (van 15 tot 23 Juni; in een gezin te helpen, gezin met 5 kleine kinderen, opdat de moeder naar Lourdes kan gaan. W. in 't Hulst - Verrijth, Timmermannsweg. De K.P.J.-k. kring Venray houdt haar sportdag op Maandag 18 Mei (2e Pinksterdag) op het sportpark Leunseweg, aanvang 2 uur nm«

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1970 | | pagina 6