KORFBALCLUB. Langs deze weg willen wij alle inwoners van Ysselsteyn heel hartelijk danken voor de steun, die zij ons ge ge ven-hebb énbij de verkoop van onze Oliebollen, De opbrengst was enorm en wij hopen dat wij het volgend jaar weer op Uw medewerking mogen rekenen. Het Bestuur. Uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdag en zondag: Peelkorf B Peelkorf C - De Korf asp,. 1 - De Groentjes asp. 3 - M„KV0 I - Peelkorf A - Peelkorf C - Bruheze asp. 1 - De Groentjes A Marijke A Peelkorf asp. 1 Peelkorf asp. 2 Peelkorf I DOS A ERICA A Peelkorf asp. 1 Peelkorf asp. 2 - De Liko's asp. 1 0-2 6-0 1-3 1-0 1-2 Aanvang 4 uur Aanvang 3 uur Aanvang 3 uur Vertrék 2.15 uur Aanvang 2 uur De opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgt: JUNIOREN A. Co van Ass I. Arts Tro Stevens R. Janssen Leidster: Ineke Stevens. JUNIOREN Cs Th-.Custers Ro' WIHe.ms M. Swinkels A. Keijsers T. Claesséns No Sanders P. Horrevoets M. Baltissen L. 'van Dijck N o'Crienen L. Janssen Fr. Rooyakkers Leidster: Jeanne Swinkelso W. Lemmen E. van Haperen M. Stevens Tr. Rooyakkers I. Claessens N. Vergeldt H. Hendriks L. van Ooi Aspiranten I. E., Willems Th. Custers Tr. van Vege hel ink Vogels Th. Heidens TLemmen A. Martens Tr.. Philipsen Res. W, Goumans Leidster: Gerry Keijsers. Aspiranten II. Th. Stevens H. Swinkels Tr. Swinkels M. Swinkels Leidster: Leny Vergeldt. W. Claessens C, Derks N. Classens Tr. Janssen. Res. M. Arts De te spelen wedstrijd \roor a s. zondag Is: De Merels II Peelkorf I Ir. Stevens Lo van Asten M, Stiphout G. Keijsers T. van Asten G. Bovee M. Jenneskens L„ Heidens Aanvang 12 uur Vertrek 11.15 uur. Tr. Claessens L. Vergeldt J. Swingkels D. Hendriks. Willen jullie ervoor zorgen dat je een kwartier voor de aanvang van de wedstrijden aanwezig bent. Ook als het een uitwedstrijd betreft. Denken de leden nog aan de achterstallige contributie????????????????????????????

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1969 | | pagina 4