IJSSELSTEIJNS NIEUWSBLAD 31 mei 1968. jaargang 6-, no.30 Parochie H. Oda. Hoogfeest van Pinksteren. Zondag: 7-00 leesm. v. zekere intentie 8\30 leesm. v. Frans van Soest en Anna v. Bracht 10.Hoogmis v. d. parochie Maandag: 2e Pinksterdag feest van devotie 7.00 Ism. uit dankbaarh. v. d. fam. Peeters - Michels 8.30 ism. v. Victor Luyten 10.00 Hoogmis. Dinsdag: 8.00 Ism. v. d. fam-. Philipsen - Ousters. Woensdag: 8.Ó0 lsm. v. Marinus v. Dijck. Donderdag! 19«00 avondmis uit dankbaarh. v. d. fam. Marcellis- Smeet s. Vrijdag: Eerste vrijdag; 8.00 lsm. v. bijzóndere intentie Zaterdag: 19*30 avondmis v. Fransisca Clephas - Spreeuwenberg, Misdienaars: zaterdag: 19.30 Bos - Janssen, zondag+maandag 7.00 Goor.en - Cox. 8.30 v. Asten - Spreeuwenberg 10.00 Clerkx - Winnen. Daar op de zondag waarop de sacramentsprocessie zou zijn n.l. 16 juni de plechtige hernieuwing, den doopbeloften is wordt de pro cessiezondag verslaatst naar zondag vóór sacramentsdag 9 juni. In plaats van processie zullen we een H. Mis doen op het schoolplein om 10 uur. We verzoeken dus allen bijeen te komen op dit plein, terwijl alleen een kleine stoet vanuit de kerk naar het schoolplein zal trekken- Ruiterelub Op het j.l. zondag onder zeer slechte weersomstandigheden ge houden concours hippique te Neerkant hebben onze commandat Ant. Janssen en zijn ruiters hun kennen en kunnen getoond. Het achttal dat voor de eerste keer in dit seizoen uitkwam wist een voortreffelijke 2e plaats te behalen. Frans Jaspers met Karoean, J. Emonts met Rocco en Martien Spreeuwenberg met Colonella behaalden respectievelijk de 2e - 4-e en 16e plaats in dressuur L 1 J. Emonts met het paard Rocco (eigenaar A, Marcellis) wist in het springen klasse B de 1e plaats te behalen. Op zondag 9 juni nemen onze ruiters deel aan het Concours Hippique te Herten-Linne Zaterdag 1 juni a.s. is onze kapperszaak en het postkantoor gesloten. W. Janssen, Lovinckplein Hartelijk dank aan onze fanfare voor de prachtige opluistering bij het communiefeest Mevr. Litjens. Te koop. Augurken-, kool- en selderijplanten. P. Potten, Schoolweg 6,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 1