Tuinbouwvereniqiiig^ 2Q Deceml)er 1%6j houdt de tuint>0UWV( jreniging een algemene vergadering in zaal Bos, aanvang 8 uur. Op deze vergadering zal een lezing worden gehouden door Dhr. F.Aerts, assistent R.T.C., over de onderwerpen: verbeterde oogsmethodes van asper ges, betere en arbeiddesparende verzorging op bedrijf, keuze van ras en plantmatriaal, voorbewerking van de grond, waarbij toelichting met licht beelden. Deze gelegenheid mag door geen aspergeteler gemist worden. Ook niet leden die reeds asperges hebben aangelegd, of geintresseerd zijn in deze teelt, zijn welkom op deze vergadering. T V "R -- op donderdag 22 December zal de dropping worden gehouden.-De leden die zich hiervoor hebben opgegeven, moeten uiterlijk kwart voor 7 "bij de boerenbond aanwezig zijn. Denk aan balpen en papier, en vooral aan een zaklamp. Met de feestavond zijn er op het toneel een paar handschoenen blijven liggen. Deze zijn terug te bekomen bij de voorzitster Mevr. Michels. Fanfarebestuur van de fanfare hoeft reeds eerder bekend gemaakt, dat er binnenkort weer een rondgang om oude matrialen gehouden zal wor den. Het is de bedoeling dat dit a.s. zaterdag 17 December zal gebeuren, men hoopt dat het soms zeer slechte weer ons dsn geen parten speelt. Het bestuur hoopt zoals bij andere rondgangen op Uw aller medewerking, daar dit toch steeds een bron van inkomsten is, welke beslist niet achter wege kan blijven, om een corps in stand te kunnen houden. Mochten er door omstandigheden, welke thans nog niet te voorzien zijn, een of meerdere route's uitvallen, dan zullen deze de volgende week uit gevoerd worden. Dus, muziekvrienden, uw oud ijzer, papier en lompen kunt u kwijt, leg het klaar, het bestuur dankt U bij voorbaat. Kerstavond J.B.T.B. Hiermede willen we alle leden van de M.B.L. en J.B.T.B., en andere belangstellenden uitnodigen voor de jaarlijkse kerstavond. Deze wordt gehouden op Woensdag 21 December, om 7-30 uur in het Gemeenschapshuis. Gp deze avond zal worden opgevoerd het kerststuk "Oude Werner en zijn stel". Dit stuk wordt gespeeld door de studenten van de Paters Oblaten uit Venray. Verder staat er nog zang en declamatie- op het programma. Uitwisseling: Zoals U wel bekend is-zal d0 M.B.L. en J.B.T.B. weer een uitwisseling organiseren, en wel met de afd. Diessen uit Noord-Brabant. Diessen ligt ongeveer 10 km. ten zuiden van Tilburg. Wij zullen als eers te de afd. Diessen bezoeken, en wel op Zaterdag 7 Januari 1967- Wij wor den daar om 1.30 uur verwacht. De leden, welke aan deze uitwisseling wil len deelnemen worden verzocht zich uiterlijk Maandag 26 December op te geven, bij een der bestuursleden. g.V. IJsselsteyn. De training der B_ en c„ jeugd wordt vanaf heden stil gelegd tot na de winterperiode. Tontelvereniging. foneepverenfgfng "Crescendo" uit IJsselsteyn, zal op Zaterdag 17-en Maandag 19 December a.s. een toneeluitvoering geven in het Gemeenschapshuis, aanvang 7-30 uur nm. Opgevoerd zal worden het kluchtig blijspel in 3 bedrijven van Ad.Beerends. "Het jonge mannenhuis" Namens onze zoon Wirnke, hartelijk dank aan de midenstandsvereniging, St.Nicolaas en Zwarte Piet, voor de prachtige fruitmand. Fam. v.d. Pas, Rouwkuilenweg. Degene, die aan school een verkeer de jack het ft meegenomen 'wordt vriendelijk verzocht deze te rui len bij Wed. Goumans, Moostdijk. Te kooP*Herstdennen 1 tot 1t m. lang. P.Janssen, Timmermannsweg 3a* Hartelijk dank aan middenstands vereniging, voor de prachtige fruitmand. M. van Asten, Puttenweg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 3