USSELSTEIJNS NIEUWSBLAD dansendansen 24 November 1966. jaargang 9, no. 3. Parochie H. Oda. 1e Zondag van de Advent. Zondag: 7 uur leesmis voor de parochie, 8 uur' leesmis voor de over leden ouders Peeters - van Asten, 9 uur leesmis voor de overleden familie Luyten - op t Veld, 10 uur Hoogmis voor Maria Janssen - Winnen. MaandagPeest van de H.Oda, patrones van de kerk, 7-30 uur maand- dienst voor Anna Arts - Janssen. Dinsdag: 7 uur avondmis voor de leverde en overleden leden van de L.V.B. Woensdag: 8 uur leesmis speciaal voor de kipderen, weekdierst voor Adriaan en Frans Kuunders. Donderdag:7 uur avondmis voor Henk hinders, besteld door de Post duivenvereniging. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, 7*30 uur leesmis voor de over- leden familie Wismans - Go or en. Zaterdag: 7*30 uur leesmis uit dankbaarheid voor de familie van Veg- chel - Verstappen. K.M.G. Zondag a.s. na de Hoogmis pakjes bezorgen in het clubhuis. Maandag 28 November Sinterklaasavond in zaal Bos, van 7*30 tot 10 uur, de meisjes welke geen gezelschap hebben moeten worden opgehaald. Bibliotheek. De bibliotheek is zondag na de Hoogmis geopend tot half 12. Donder dag is de bibliotheek geopend van half 6 tot half 7* Zitting houdt Dhr. A. Steverinck. De bibliotheek is gevestigd in de hal vaan de school. St. Nicolaas. Zondag a.s., 27 November, bezoekt St. Nicolaas weer ons dorp. Hij zal met zijn knechten om half 3 s'middags in het Gemeenschapshuis arriveren. Vanaf cafe H. van Asten zal hij begeleid door de fanfare naar het Gemeenschapshuis gaan. Aan het einde van zijn- bezoek zal de Sint aan al de kinderen, die nog niet op de lagere school zijn, en dit jaar óók aan de kinderen van de eerste en tweede klas van de la gere school, een zakje snoep geven. Gaarne bij dit bericht nog heel veel dank van de IJsselsteynse in woners. De collecte voor dit doel steeg namelijk van f1459?-- naar bijna f.559*--? dus ben stijging van bipna f,100.--. In een woord geweldig. in het Gemeenschapshuis, op ZONDAG 27 November a.s., aanvang 6 uur. Muziek: het. Dans- Show- en Beatorkest, ?'The Cadillacs".

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 1