Om de twee jaar komt de Stichting Hulpactie voor Hongarije (waarvan bet Bureau en de magazijnen in Roermond zijn gevestigd, Bisschop Boermans straat 13, tel. 04750 - 4954). een half uur., aan onze kerk staan om van degenen, die dat willen 'en die z.ioh-'-daarvoor een gang naar de kerk wil len getroosten, een bijdrage voor de hulpverlening aan het geteisterde Hongarije in ontvangst te nemen. In het afgelopen jaar heeft de Stichting uit vele delen van het land kleren en levensmiddelen gekregen. Gelukkig houdt deze stroom nog steeds aan. Helaas is niet iedereen in de gelegenheid otek het geld voor de dure ver zending hierbij in te sluiten. Met het gevolg dat de Stichting dit jaar ENKEL GELD VRAAGT bij haar tocht langs bijna tweehonderd kerken. Mogen wij U vragen eensina te gaan of U ook "en envelopje" kunt brengen of laten brengen In de laatste week van October blijkt er nu ook een nationale inzameling te zijn. Toen de voorbereiding voor de. Hongarije- inzameling begon heeft men dat niet geweten. Er wordt gehoopt dat U, zonder de nationale inzameling tekort te doen, toch nog een plaatsje in Uw hart over zult hebben voor Hongarije, Jongen van de E.K. van het Bissch. College in Roermond komen per auto, gratis bestuurd door hun vaders, al die kerken af op zaterdagmiddag 29 October. AAN ONZE KERK STAAT DIE AUTO ven 5.45 tot 6,15 uur nm. Gaarne dus aanbevolen. Tienduizenden arme gezinnen in Hongarije rekenen, op Nederland en vooral op Limburg. Mocht U niet .kunnen komen, dan kunt U altijd gireren: 1051315 van de Amrobank in Roermond, met vermelding van: "Hongarije". L.V.B. Op dinsdag 25 October om.7*50 uur, worden al onze leden uitgenodigd, voor het bijwonen van de jaarvergadering, in het Gemeenschapshuis. De avond ziet er als volgt Uit: Opening door de voorzitster," jaarverslag en financieel verslag, mededelingen, verkiezing nieuw bestuurslid, wegens aftreden van Mevr. Arts - Janssen, pauze met kop koffie. Tweede helft, gezellige avond 'met o.a. gezelschapsspelen, hersengym nastiek en quiz, rondvraag en sluiting. Met de moederavond is in zaal Bos een portemonnaie met inhoud blijven liggen, deze is terug te bekomen bij Mevr. Arts - Janssen, Heidsepeel- weg 22a 0 Postduivenvereniging. Uitslag vlucht: Eysden,oude- en jonge duiven.) J.Camps: 1~2~6e prijs. Fr. Roelofs: 3~4e prijs JGusters: 5-11-19~23e prijs A. van Asten: 7-9© prijs. J. Arts: 8e prijs P. Cox: 10-15-21e prijs Gebr* Geurts: 12-16-20e prijs P. Arts: 13© prijs G. Binders: 14e prijs J. Cox: 17~26e prijs. G. Guppen: 18e prijs. J. Pouwels: 22e prijs H. Steeghs: 24e prijs P. de lauw: 25© prijs- Korfbalclub. Uitslagen van de wedstrijden van Zaterdag 15 October: Dot A - R.K.S.V.B. 3-1 R.K.S.V.1 - de Lilio's 5-0 R.K.S.Y.3 - Bot 1 0-1 De te spelen wedstrijden op Zaterdag 16 October: Olympia A - R.K.S.V. A, aanvang 4 uur, vertrek 3 uur. R.K.S.V.b - Dot A ..4 uur R.K.S.V. aso.2 - Olympia 2, aanvang 3 uur. Wedstrijd van Zondag 17 October: Dot 2 - R.K.S.V.1, aanvang 1.20 uur. DANSEN DANSEN in zaal Bos, aanvang 6 uur Muziek: "The Grony Stars" Te koop: witte potchrysanten, J.Verlinden, Heidsepeelweg 24, tel.no.393 OüXU^iiZ&meiXlig J O 01' A Uiig 00.'X ~i O .'.I C).. C '..„A

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 4