Tuinbouwvereniging Cnder auspiciën van de Proeftuin Noord Limburg kunnen de volgende bij scholingscursussen gevolgd worden: Deze cursus van 12 avonden betreft voornamelijk bijscholing in de teelt van tomaten, komkommers, slé. en augurken. Toegelicht met dia's en ex- cursus.De docenten zijn de heren van Grinsven,Peters, Baptist, Boots, Joosten en Zegers van het Rijkstuinbouwconsulentschap. De plaatsen waar deze cursussen gegeven wordt buiten Venlo en Horst., is afhankelijk van de woonplaatsen der deelnemers. 2"Bedrijfseconomie en financiering". Beze cursus van 10 avonden wordt gegeven door de heren G*versieyen, Stappers, Baptist, Boots, Zegers en Urselman van de Rijkstuinbouwvoor- lichtingsdienst 3Kadercursus "Bedrijfsleiding in de Glastuinbouw". Voor de leergang is de voorgaande cursus no.2 als vooropleiding eigen lijk onmisbaar. De lessen, besprekingen en excursies hebten plaats in 20 middagen verdeeld over een vol jaar. 4. "Bloementeelt" In 10 bijeenkomsten worden de nieuwste voor Limburg van belang zijnde ontwikkelingen in de bloementeelt besproken of gedemonstreerd. Deze cursus wordt bij voorkeur gegeven op de P oeftuinen te Venlo en Horst Aanmelding. Mocht U voor één of meer der bovengenoemde cursussen belangstelling hebben, schrijf dan voor 50 September a.-s. e-en briefkaart aan de Proef tuin "Noord Limburg", Straelseweg 370 te Venlo. Vermeld naast Uw naam an adres ook de cursus(sen) waarvoor U belangstel ling hebt De minimumleeftijd van toelating is 25 jaar en 21 jaar bij bezit van een tuinbouwdiploma. Nadere bijzonderheden kunt U nog aantreffen in het artikel "Groepsvoor lichting in de Glastuinbouw" in Land en Vee van 12 Augustus j.l. en ,het Limburg nummer van Groenten-en Fruit. H.H. Landbouwers. H.K.Landbouwers. Het nieuwe aardappelseizoen is in volle gang, wij rooien in bak of zak, naar gelang U dit wenst. Ook voor bietenrooien houden wij ons aanbevolen. Wij rooien met de nieuwste en grootste "Stoll" bietenrooier. Tijdige opgave gewenst, vooral voor de vroeglevering. LoonbedrijfJ.VERBRUGGEfl Heidsepeelweg 1b, tel.305

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 5