MEDEDELINGEN van "S.V. IJSSELSTEYN" 1, Willen de deelnemers aan 't uitstapje naar Schinveld ervoor zorgen, dat ze de voetbalspullen niet vergeten en zelf hun rege ling willen treffen om de inwendige mens gedurende deze dag te versterken. Vertek 8 uur vanaf café H. v. Asten. 2. Verschillende spelers zullen in de nabije toekomst een oproep ontvangen om te verschijnen op de Med. Keuring. Het Bestuur verwacht, dat iedereen present is. Van bestuurszijde is-alle moeite gedaan om 't wat gemakkelijker te maken. Men hoeft niet meer naar Venray, maar de keuring geschiedt tegenwoordig hier in IJsselsteyn. Voor iedere speler, die opgegeven wordt voor de Med. Keuring moet van te voren 2,50 gestort worden. De keuring wordt dus door de ver eniging betaald en is voor de speler zelf kostelooè. In 't ver volg wordt.wel de volgende maatregel genomen: Degene, die NIET op de keuring verschijnt, moet 2,50 aan de vereniging betalen. x.3. Liefhebbers, die in het komende seizoen willen gaan poolen, kunnen zich opgeven bij HLindersdie de poolformulieren 's woendags aan huis zal ophalen. Training 4. Voortaan zal er 's zaterdags GEEN training meer zijn. De hoofdtraining theorie is verschoven van dinsdag naar donderdag, terwijl er dinsdags training zal zijn voor een selectiegroepdie door de trainer zelf samengesteld zal worden. Voor de A-B-C-jeugd is er voorlopig geen training. Wanneer we met de jeugdtraining weer gaan starten, wordt nader bekend gemaakt. C- tournooi te Wanssum. 5. Een C-elf tgd. vers terkt met 5 spelers, die in 1965 twaalf jaar zijn geworden) zal zaterdag, 21'augustus, deelnemen aan-een C-toernooi te Wanssum. De volgende wedstrijden zullen in-ieder geval gespeeld worden: 1. IJsselsteyn-de Molenwiekers 2. IJsselsteyn-Hegelsom 3. Leunen-IJsselsteyn Hierna finalewedstrijden. IJsselsteyn C 1 13.30 - 13.50 uur. 14.25-14.45 uur. 15.45-16.05 J. Buise P. Claessens H. v.Ass Pi v.Asten Leider: L. v. Soest. A. Maessen J. Jaspers M. Stiphout Res Vertrek: 12.30 uur (per busje G. Hendriks A. v. Dijck W. Grienen P. Swinkels J. Claessens-L. Arts-J.Bus.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 6