"S.V,IJSSELSTEYN" Zoals reeds bekend is, is er enkele maanden geleden een comité gevormd, om aan 't feit van 't bezoek van Herman van Ass uit Brazilië ook van de kant van S.V.IJsselsteyh een feestelijk tintje te geven. Besloten is om dit- te doen in de vorm van een gezel lige avond en wel op zaterdag, 19 juni a.s. in Café H. v. Asten. Het aanvangsuur.is gesteld op 6 uur Naar alle oud-leden buiten IJsselsteyn zijn circulaires gestuurd, die naar de reacties te oordelen enthousiast ontvangenzijn. langs deze weg zouden we nu alle huidige leden van S.V. IJsselsteyn en ook oud-leden, thans nog woonachtig in IJsselsteyn, op deze 'avond willen uitnodigen. Debedoeling van deze avondbestaat uit een gezellig samenzijn tussen de oud-leden en leden van onze ver eniging. t Begrijpelijkerwijs hebben de huidige leden geen circulaire ontvangen, daar deze via dit krantje gemakkelijk te bereiken waren. Be geplande avond zal ongeveer het volgende verloop hebben: -Kennismaking met het huidige bestuur en gelegnheid met de oud-lpden kennis te maken. -Welkomstwoord door een comite-lid met een korte terugblik op de afgelopen jaren. -Gelegnnheid voor de gasten om het woord te voeren. Het organiseren-, de comité stelt het 'zeer op prijs, indien leden amusante, prettige of andere voorvallen uit hun voetballoopbaan in IJsselsteyn of in de omgang met Herman zouden willen vertellen. -Het ligt in de bedoeling in de loop van de avond een bezoek te brengen aan Zaal Bos-Janssen. Bit speciaal voor de oud-leden, welke' nog eens graag kennis willen maken met Mevr. Bos-Janssen. - Tot zaterdag aanstaande ei we wensen U nu reeds een pre'itige. en gezellige avond toe. Het Comité. Zondag, 20 juni a.s. worden door RK V.V. Meterik de seriewedstrijden gehouden, waar ook onze vereniging op ingeschreven heeft. Be wed strijden worden gehouden op het Sportpark aan de OUde Bind te Horst. S.V.IJsselsteyn speelt zijn eerste wedstrijd om 1.30 uur tegen Kronenberg Wanneer deze wedstrijd,..verloren wordt, is men uiteraard uitgeschakeld S.V. IJsselsteyn speelt de eerste wedstrijd in de navolgende opstel ling: IJsselsteyn - Kronenberg Aanvang1.30 uur M. Bericks P. Verstappeh. Jac Janssen G-. v.d. Weijer Hb Koonings W,-Kleuskens. J. Koonings A. Sanders P. Cox H. Kornuiji H. v. Ass Indien deze wedstrijd gewonnen wordt, komt men voor de tweede wedstrijd in de volgendeopstelling binnen de lijnen: H. Lemmens P. Verstappen A. Litjens G, v. d. Weijer Hb Koonings G. Vergeldt M. Marcelles J. Koonings P. Cox W. Kleuskens M. Horrevoets.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 4