M.B.L. J.B.T.B. Degenen die zich hebben opgegeven voor de uitwisseling met Els.t moeten Zaterdag om 9»30 uur aan de kerk zijn. Jonge Boeren» A.s. donderdag 28 Januari zullen de Jonge Boeren weer een vergad.eripg houden. Deze vergadering zal gehouden worden in zaal Bos -en begint om 7.30 uur. Op deze bijeenkomst zal de consulent voor de Jonge Boeren in Limburg, dhr. H.Derks een praatje komen houden over de politiek,, en speciaal over de landbouwpolitiek. Het bestuur hoopt dat alle'leden op deze vergadering aanwezig zullen zijn. Ko V. P. De jaarvergadering van de K.V.P. wordt gehóuden op Maandag 25 -Januari a.s. te 7*30 uur n.m-. in zaal Bos. Als spreker hebben wij uitgenodigd. Dhr. Heiligers directeur van-het Partijbureau, en verder zal Dhr. Emonts lid van de Provinciale Staten op deze vergadering aanwezig zijn. De agenda is als volgt: 1. Opening.. 2. Notulen vorige vergadering. 3. Jaar en financieel verslag. 4. Bestuursverkiezing, (Aftredend Mej. M. Camps en J. Winnen). Candidaten kunnen gesteld worden tot de-aanvang van de verkiezing. 5» Spreekbeurt Dhr.Heiligers. 6. Mededelingen. 7» Rondvraag en sluiting. Daar Dhr. Heiligers bereid is de meest actuele vraagstukken te behande len, hopen wij hiermede de belangstelling te wekken van onze leden, vooral de dames en de Jongeren KVP. leden,.welke zeker niet mogen ontbreken, ook in verband met de bestuursverkiezing. Het bestuur verwacht een trouwe opkomst. Vo et balvereniging Opstellingen van S.V. "IJsselsteyn", IJsselsteyn B1 - Oirlo B1aanvang: 3 uur.- A.Hendrix J. van Ass M. van Asten J.Martens H.Claessens, H. Arts W.Claessens G. van Asten WvClaessens G. van "Vegchel PlClaessens Res.: Th.Claesscns Leider: Jos Wismans. M. Sanders. IJsselsteyn I - E.W.C. I, Aanvang: 2.30 uur M. Dericks J. Janssen B,. van Schijndel H.Litjens H. Koonings W.Kleuskens P.Verstappen G.v.d.Weyer J.Koonings H. van Ass Hub.Koonings Res.: H. Lemmèns .Hor.revo.ets (voor) Vermoedelijk per vergissing is bij H. van Asten een verkeerd dames rijwiel meegenomen. Een ander rijwiel is achtergelaten. Gaarne zo spoedig mogelijk ruiling. H. van Asten, Jan Poelsweg. GV erge Pat (acht er Te koop: drachtige volbloed vaa-rs, Aan telling 31 Januari. H. van Well, Puttenweg 16.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 5