Culturele -kring Op donderdag 21 Januari zal Dhr. H. Kraan, oud-rechercheur van de Amster damse politie, een lezing komen geven over het onderwerp "De rode lamp" Deze spreker beoogd hiermede op duidelijke en verantwoorde wijze enig. inzicht te verschaffen in de oorzaken en omstandigheden van de prosti tutie. Aangezien het onderwerp heeft het bestuur gedacht om beneden 18 jaar geen toegang te verlenen. De leden van de kring hebben gratis.toegang. if are Het bestuur van de fanfare spoort bij deze de leden aan om toch steeds de repetitie 'te bezoeken, daar dit de laatste weken een beetje aan het verslappen is. Op de repetitie van a.sl Maandag worden dan ook alle mu zikanten verwacht, dit in verband met een te geven concert, om dan be hoorlijk voor de dag te komen. Ook alle drummers worden maandagavond om 8 uur' in het Gemeenschapshuis verwacht, om dan met de afd. Muziek de ge- zamelijke marsen even te repeteren, dit eveneens voor genoemd concert. Dus jongens allen precent, Tuinbouwer eniging Door de C.V.V. wordt dit jaar wederom de gelegenheid gegeven om augur ken op contract te telen. De Condities zullen vrijwel overeenkomen met 1964. Leden die hiervoor intresse hebben kunnen dit opgeven voor 25 Ja nuari bij de secretaris. Voor bonencontractteelt bestaat momenteel bij de fabrikanten wegens de zeer grote voorraad, geen belangstelling. Mocht deze situatie zich wijzigen dan zal dit aan de leden worden be kend gemaakt. Varkensfokvereniging. Hierbij nodigen wij de varkenshouders uit voor het bijwonen van de jaar vergadering van onze. vereniging, welke, gehouden zal worden op Woensdag 20 Januari 1965in zaal JBos, aanvang 7?50 uur. Op-deze vergadering zal inspecteur H. Reintjens van het Limburg varkens stamboek een praatje houden over de varkenhouderij in het algemeen.Ook de jonge boeren welke geintresseerd zijn in de varkenshouderij zijn van harte welkom. Z:ij, die tijdig ter vergadering aanwezig zijn ontvangen f.1,- presentiegeld. Er wordt op een trouwe, opkomst gerekend. Varkens K.l.vereniging^ Q.aarxie willen, wij de varkensf èkkerd welke 'in het verleden deelnamen aan de varkens K.T attent maken op de vergadering van. de afd. Venray welke gehouden wordt a.s. Dinsdag 10 Januari 1965 ,om. 2 uur n.m„ in cafe Martens te Leunen. Op deze vergadering moeten de 1 eêtehraadsleden gekozen Worden, 'welke in de toekomst de algemene verga dering "van de varkens K.I. ziillen vormen. •Het-bestuur van de. varkensf okvereniging rekent er op dat velen deze ver«- gadering zullen bijwonen, Ruiterclub. Afgelopen zöndag organiseerde de ruiterclub hun jaarlijkse onderlinge wedstrijd. De uitslag was als volgt: Jac. Rongen 508 pnt W. Camps 504 Jac"Lémmens 285 L. Marcellis 271t- Jeugdruiterszie verder. J. Bovee 296t pnt. Fr. Verheyen 264 H. Hubers 257v - H.Spreeuwenberg 242

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 5