Wij hebben geen last van vrieskou en van geregelde lange perioden van sterke wipd, maar wel veel van vochtigheid en brandgevaar. Daarvoor is zulk een dak een ware uitkomst Bovendien kunnen de onderwijzers nu hun opvoedend werk organiseren in een sfeer van geborgenheid, van geordendheid en netheid, van een gebouw dat helemaal ingericht kan worden, en altijd ter beschikking staat voor opbouw in opvoedende zin, zowel voor de jeugd als voor de oudere mensen. In IJsselsteyn zal wel bijna niemand meer terugdenken aan de eerste jaren toen de school het middelpunt vormde van de gemeenschap, waar, buiten het mooie kerkje, practisch alles bedisseld werd. Hier is dat nog zo. Alles van de gemeenschap gaat via de school, tot zelfs de Missen en godsdienstoefeningen toe, zolang er ter plaatse nog geen kerkje of kapel ter beschikving staat. U moogt er op rekenen dat met mij, de hele kamponggemeenschap die binnenkort over de nieuwe school mag beschikken, U allen zeer dankbaar zal zijp in lengte van dagen. Natuurlijk behoef ik U niet extra te verzekeren dat op mijn jubileumdag mijn gedachten en gebeden herhaaldelijk bij U waren. Moge God U allen zegenen voor wie ik in de oorlogsjaren gedurende korte tijd priester mocht zijn, en helper op de levensweg. De ervaringen opgedaan in Uw gemeenschap hebben mij geholpen in deze vreemde wereld de mensen beter te begrijpen en, naar ik hoop, ook beter te dienen in hun relaties met God. Mijn gebeden en mementos in de H, Mis gaan nog geregeld uit naar U allen, Uw kinderen en families. Uw zorgen en Uw blijdschap, Uw hoop op een be tere toekomst en ook Uw verwachting van het eeuwige leven. Dat God U allen zegene, blijft de wens van Uw toegenegen in Christus, Pater H. Lommen, SVD. Fanfare Het bestuur van de Fanfare doet bij deze een beroep op de leden-muzikan ten, de eerstvolgende repetitie, op Paasmaandag na de Hoogmis bij te wonen, dan komt directeur Rijken weer. Tevens wordt reeds nu bekend gemaakt dat de jaarvergadering gehouden zal worden op Vrijdag 3 April 1961, in het^Gemeenschapshuis Verder doet het bestuur nogmaals een beroep op die jongens, welke in- tresse hebben voor muziek of de drummers, zich nog deze week op te geven bij een van de bestuursleden. Het is de bedoeling dat met ie repetities zal begonnen worden onder leiding van de nieuwe directeur, welke de am bitie en het muzikale peil wil opvoeren. Het bestuur Uoopt daarom dat er nog enkele jonge krachten zullen bijkomen. Als er geen jeugd bij komt kan de fanfare niet blijven bestaan, dus aan de jeugd de daad, en geef U spoedig op, het bestuur en de directie wacht op U Herwonnen Levenskracht Het bestuur vraagt weer Uw aandacht voor het "Goede week" offer. Bij voorbaat hartelijk dank. Te koop: J 1 melkmachinemotor, merk c/ "Villiers" Puttenweg 17 b. Gelegenheid voor het inscharen van vee, Fr. van Ooi, Lorbaan 1, Veulen. Tel. 04-780-1156. Tweede Paasdag, dansen In het GEMEENSCHAPSHUIS, aanvang 6 uur. Op tweede paasdag is de bibliotheek GEOPEND. MUZIEK"De Splendor Boys"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2