Gemeenschapshuis Het "bestuur van de Stichting Gemeenschapshuis zegt langs deze weg nog maals hartelijk dank aan hen, die tijdens de dagen van de fancy-fair t.b.v. het Gemeeschapshuishun medewerking hebben verleend. Ondanks de zeer matige belangstelling mag de fancy-fair toch nog ge slaagd worden genoemd. Uitslagen: WindbuksVogelpik. Ringgooien. 1 P. van Stiphout 1 L. van Hoof i' P. van Hoof 2 J. Verschuren 2 M. Verstegen 2 M. Keysers 3 H. Eisenburger 3 M. Verhoeven 3 L. van Hoof 4- H. van Stiphout Mej. A. Janssen, Peelweg 1 benaderde met het getal 485 het dichtst de inhoud van de snoepfles, (4-83)» Schoolnieuws Hierbij delen wij de ouders van schoolgaande kinderen mede, dat er op Donderdag-3i Octobervrijdag 1 November en zaterdag 2 November a.s. geen school is. Vanaf 4 November 1963 zal er weer gedurende 5 dagen school zijn, en wel van maandag t/m vrijdag.Ook op woensdagmiddag wordt er les gegeven, dan worden n.l. de zaterdagmorgen lesuren ingehaald. De schooluren zijn elke dag van kwart vóór 9 tot kwart voor 12,. en van 1 uur tot kwart over 3 Wat beterft het overblijven van kinderen in het middaguur zullen dezelf de regels gelden. Vriendelijk verzoeken wij de ouders om de kinderen plastic bekers mee te geven voorzien van de naam van het kind. De be kers worden in de school bewaard en ook gewassen.Weet U het nog, liever melk of koffie of thee met veel melk dan 'limonade e.d. Bibliotheek. Het bestuur, van de bibliotheek deelt mede, dat de openstelling van de bibliotheek iedere zondagmorgen vanaf de Hoogmis tot 12 uur is. Vriendelijk wordt verzocht hiermede rekening te houden. Qriëntatierit met tractatie voor de jeugd. ne R.K. ïvüdèenstandsvereniging organiseert voor de jeugd van de 5© en 6e klas der lagere school een orientatierit op de fiets, op Zondag 27 October a.s. Bijeenkomst en start, na het lof bij zaal Bos half drie) Voor de tien beste zijn leuke prijzen beschikbaar, terwijl bovendien alle deelnemers een kleine tractatie ontvangen. De organiserende vereniging schenkt dit gratis aan de jeugd, doch in niet aansprakelijk voor ongevallen ep. kapotte fietsen. Er mag niet harder gereden worden dan 10 km. per uur (strafpunten)ter wijl b.v. het oversteken van de Puttenweg lopend moet gedaan worden strafpunten) Bij slagen van deze eerste zeer eenvoudige rit, bestaat het plan om hiervan een jaarlijkse terugkerende traditie te maken, als tractatie met een leerzaam en sportief karakter. Jongens en meisjes doe je best, en lees vooral de opgaven zeer aandach tig, want er schuilen addertjes onder het gras.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 3