J. Bovee en W. Camps "behaalden resp. de 5e en 9e prijs met springen klasse B. Zondag 14 juli a.s. zullen de ruiters in Venray deelnemen aan het groot internationaal springconcours te Venray op de terreinen bij Huize Servatius. Ruitervrienden veel succes BOER INN EHBO KB Het bestuur van de boerinnenbond heeft besloten bij voldoende deel name op dins lag 16 juli een excursie te maken naar de ploegstoffenfa- briek in Bergeyk Vertrek 's middags 12-30 u vanaf de kerk. Opgeven vóór 13 juli bij de voorzitster Ter. 04932 - 210. Tevens is vanaf heden gelegenheid voor het inschrijven voor de' 'knipcursus welke bij voldoende deelname begint op 4 sept. en gegeven wordt door Mej. A. Scholten. Inschrijfgeld bedraagt 3-50 en kan voldaan worden bij de bestuursleden van de boerinnenbond. T JINBOUWYERENIGING het komt herhaaLdelijk voor dat producten s morgens te laat worden aangevoerd. Dit kost de vereniging boetes op de veiling ,en het is ook ondoenlijk om op de veiling vlug te lossen als alles door elkaar zit. Daarom moeten voortaan alle producten s morgens om kwart over 7 aan de loods zijn, zodat alles op volgorde geladen kan worden. Wie later komt met een product dat voor op de wagen zit en er al een ander product tegen geladen zit, dan kan dit product geweigerd worden. De fabrieksaardbeian en zwarte besen worden s middags aangevoerd tussen 12 uur en half 1. Alle overige producten 's morgens. WIELERROND E. Op zondag 21 .juli zal de aangekondigde wielerronde worden ge houden, waarvan de baten ten goede komen aan de kerk. Om de ronde nog iets aantrekkelijker te maken heeft het comité besloten om tussen de diverse nummers door een wedstrijd te laten ver rijden door de jeugd van IJsselsteyn, mits er voldoende deelname zal zijn. De voorwaarden tot deelname zijn: a) Deelname is alleen mogelijk door IJsselsteynse jeugd. b) Er mag slechts deelgenomen worden met gewone fietsen. c) De dednemor mag niet jonger zijn dan 12 jaar en niet ouder dan 18 jaar d) Er zal worden gereden in twee groepen n.l. van 12 t/m. 14 jaar en van. 15 t/m. 18 jaar e. De aanmelder neemt deel op eigen verantwoordelijkheid Aanmelding kan geschieden tot uiterlijk 13 juli bij A. Tielen of M. Keyzers. KERMIS .te IJSSELSTEYN Wilt U tijdens de kermisdagen even gezellig zitten, dan kunt U te recht in de zaal van het gemeenschapshuis en wel op zondag vanaf de hoogmis tot sluitingstijd en op woensdagavond vanaf 7 uur. Het orkest Jo. v. Eis zorgt op beide avonden veer gezellige stèmmingsmuziek. Kinderen onder begleiding van de ouders hebben ook toegang. VLOTTE BEDIENING. Toegang vrij.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 3