Vurig hopen we, dat U deze loterij steunt door zoveel mogelijk loten te kopen. Stuurt de dames en heren, die "bij U komen niet met lege handen weg want de opbrengst is voor ons eigen IJsselsteyn Gemeenschapshuis Het bestuur der Stichting heeft gemeend, het aanvankelijk op gezette plan van een gezinsbijdrage voor de Stichting, nu te laten ver vallen. We zullen U dis met een nog extra bijdrage-voor de stichting niet meer lastig vallen. In de hoop, dat de loterij succesvol mag verlopen, verblijft namers de Stichting Gemeenschapshuis met vriendelijke groeten, A.J. Stevennk, secr.. SC HOOLNIEUWS Op ueze. wijze zeggen we U van harte dank voor de prach tige opkomst op de beide contactavonden maandag en dinsdag j.l. Uw grote belangstelling hebben wegeer op prijs gesteld. Hoofd en Personeel der school. .KATHOLIEKE HEISUESGILDE Eerste Pinksterdag wordt de j'aarlijke sportdag gehouden in Oostrum. Om 10 uur is de H. Mis in het Juvenaat. We vertrekken om half negen vanaf de school. Allemaal in Uniform Meebrengen: Brood en drinken voor 2 x. gymschoenen - sp'ortbr'oek - regenjas - 25 ct. deelnamegeld. •KNIPCURSUS Op maandagavond IC juni a.s. om half 9 wordt er in het Gemeenschapshuis een show gegeven van de kleding die deor de cursusten gemaakt is. Tevens gelegeheid voor het inschrijven van een nieuwe cursus, welke begin september begint. Inschrijffgeld 3.50 Iedereen is welkom. SCHOOLVQETBAL TEIJSSELSTEYN Op 2e Pinksterdag vindt op het voetbalveld te IJsselsteyn het jaarlijkse Pinkstervoetbaltournooi plaats. Hieraan wordt deelgenomen door de scholen van Heide, Castenray, Leunen, Veulen, Merselo en IJsselsteyn In totaal dus 6 scholen, de elftallen zijn samengesteld uit jongens van de hoogste klassen der lagere scholen. Het programma is als volgt samengesteld: 1e ronde: aanvang 12.30 uur. Veulen - Heide en IJsselsteyn - Castenray aanvang 13-15 uur Merselo - Leunen. 2e Ronde A: aanvang. 14.15 uur. Verliezer grootste doelverschil contra verliezer één na grootste doelverschil. (5© en 6e) B: Eveneens aanvang '14.15 uur. Winnaar kleinste doelvarschil- verliezer kleinste doelverschil(Verliezer hiervan is 4e plaats 3e-Ronde: Aanvang' 15 uur. Winnaar grootste doelverschil - winnaar één na grootste doelverschil. Verliezer hiervan is 3 e £>la'tts) 1'inalen aanvang ong. 4 uur., Winnaar 2e ronde B - Winnaar 3© ronde Gespeeld wordt op half voetbalveld(in de breedte) Hierdoor kunnen gemakkelijk 2 wedstrijden tegelijk gespeeld worden. Er worden aangepaste doelen gemaakt. Be lijnen wofden in verhouding getrokken. Door bovenstaand wedstrijdschema,zal elke school minstens 2 wedstrijden spelen. Gespeeld wordt op het voetbalterrein Uj het Gemeenschapshuis, - Na afloop van de wedstrijden zal Pastoor Janssen de wisselbeker uitreiken aan het winnende elftal. De andere mededingende scholen ontvangen lauwerkransen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1963 | | pagina 2