RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Secretaris (M/V) Hoofdbestuur SVOC'Ol Het bestuur van SVOC'Ol is op zoek naar een Secretaris (M/V), die het hoofdbestuur van de vereniging komt versterken. De primaire taken bestaan uit het algemene secretariaat, het agenderen en notuleren van de vergaderingen (8-10 vergaderingen per jaar) en het meedenken over het algemene beleid van de vereniging. Geïnteresseerde kandidaten worden verzocht contact op te nemen met Ben van Eek (voorzitter van SVOC'Ol) via email (benvaneck@online.nl) of telefonisch 0478 - 571187 of 06 53 160800. 20 Martina Elisabeth kleine dwaling en dacht dat hij op een groen grasveld stond in plaats van een fraaie sporthal met blauwe vloer. Hij liet, zoals buiten gebruikelijk, 35 minuten spelen in plaats van 30. Dit bracht onze dames zodanig in verwarring dat de Spoordonkse Girls inliepen tot 3-4. In de rust konden we weer even resetten en pakte we gelukkig de draad weer op zoals in de eerste helft. Een mix van goed technisch korfbal, mooie aanvallen, strak verdedigen bracht ons uiteindelijk een ruime zege. Omdat we stelselmatig een tekort aan speelsters hebben mochten we deze week Kyra Nelissen (BI) en Joan Willemssen (Midweek l)aan onze ploeg toevoegen. De good "old" Joan liet nog eens zien waar ze vroeger altijd goed in was: mooi korfbal, onnavolgbare bewegingen en vrijwel altijd winnen in de afvang. Van Kyra hebben we al vaker mogen profiteren en ook nu deed ze het, in de korte tijd dat ze gespeeld heeft, uitstekend. Dames, bedankt voor jullie hulp. Volgende week spelen we weer thuis in het Brugeind. Wil je niks gemist hebben: "Oh kom er eens kijken" Doelpunten: Janneke Lemmen 3x, Moniek Versteegen 2x, Sabrina Snellen, Sandra Strijbos en Joan Willemssen lx. Trotseouders: Pascal en f4ieke Collin - Kroft Grotebroer: Yoeri Basten T ien vingertj es, tien teentj es alles er op en er aan klaar om na 9 maanden in mamma's buik op ontdekkingsreis te gaan! Loilebeekweg 50 5811 AL Castenray 06-52013306 of 01475-851229 Voor je naar ons toe komt snellen, geboren op 19 november 2010 wel m'n pappa even bellen! 3840 gram, 53 cm. castenrav.dorpenvenrav.nl/eendracht Afgelopen weekeinde was er een selectie wedstrijd springen voor paarden en ponys de Meterik Wendy Nabben behaalde met haar paard Victory de 4e prijs in de klasse L. Xander van Lit behaalde met zijn pony El Kufra de le prijs in de klasse EB. Kirsty

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 20