Fysiotherapie Ansinger Tel.nr. 0478-511917 R.K, Basisschool 'De Stek' Castenray Sinterklaas Na een gezellige middag in "de Wis" met leuke optredens brengt Sinterklaas met zijn Pieten as. woensdag een bezoek aan onze school. Sinterklaas gaat bij alle groepen langs en zal zeker veel aandacht besteden aan allerlei zaken die in de basisgroepen spelen. Veel plezier allemaal. De kinderen uit de groepen 1 t/m 4 mogen op dinsdag 7-12 één speelgoed meebrengen naar school om te laten zien wat ze van Sinterklaas gekregen hebben. Zorg dat de naam er op staat en neem geen speelgoed mee wat snel stuk kan gaan of uit veel losse onderdelen bestaat. Vrije maandag As. maandag 6 december hebben alle kinderen een vrije dag. Ze kunnen dan lekker genieten van het speelgoed wat ze in het weekend (of's morgens) hebben gekregen van Sinterklaas. We wensen iedereen een gezellig (lang) weekend. De leraren op 6-12 een studiedag. Zij zullen zich 's morgens gaan bezig houden met het werken met 3 leeftijdsgroepen in één basisgroep, 's Middags zal het team samen met de collega's van Maria Oirlo een scholing Esis B volgen. In het computerprogramma Esis A(dministratie) zitten alle leerlingengegevens. Met Esis B(egeleiding) worden alle toetsgegevens gekoppeld aan de leerlingengegevens. Dit heeft een aantal voordelen bij het goed volgen van leerlingen. Vanaf januari zal op beide scholen Esis B operationeel zijn. Verlof aanvraag Verlofaanvragen kunnen bij onze administratieve kracht, Riky Saris, aangevraagd worden. Zij werkt op dinsdag-, woensdag- en donderdagochtenden. Indien nodig kunt U ook bij Hans Hebben (indien aanwezig) terecht. Hans Hebben behandelt alle aanvragen. Rectificatie krantenbericht Afgelopen donderdag heeft de journalist, die onjuiste, negatieve berichten over leerresultaten van onze school publiceerde (zie vorige Schans), zijn artikel gerectificeerd. We zijn blij dat hij via deze rectificatie zijn onjuiste berichtgeving toe geeft en dit recht heeft gezet. Jammer blijft dat voorafgaand aan het artikel het vooronderzoek onvoldoende was en eventuele negatieve beeldvorming lastig is recht te trekken. Oberen jubileumavond De ouders van onderstaande kinderen zijn aan de beurt om te oberen tijdens de jubileumavond van c.v. De Schanseknuppels: Joep Cox, Joost Gommans, Jimi Hendrikx, Anouk Philipsen, Rene Poels, Dirk Strijbos en Robin Vollenberg. Deze is op zaterdag 12 februari 2011men wordt om 20.45 uur verwacht. Bij verhindering graag zelf voor vervanging zorgen en dit doorgeven aan Jos Heidens, tel. 0478-571532. COPD Medische Fitness o.l.v. sportfysiotherapeut Fysiotherapie Sportfysiotherapie Manuele Therapie Lymfe-oedeem therapie Claudicatio (etalagebenen) Afspraken binnen 24 uur Prins Bernhardstraat 9 (naast de "Zuid-Ooster") 5802 BL VENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 3