Vrouwen Vereniging Castenray Stichting Jeugdwerk Castenray v Oliebollenactie Oliebollenactie Zaterdag 27 november komen de leden van LRV en PC de Eendracht vanaf 11.30 weer bij U langs met oliebollen dit jaar afgenomen van bakkerij het Bruedje uit Blerick Keuze uit met of zonder krenten. 5 oliebollen per zak. 1 zak 3 euro 2 zakken 5 euro. Oliebollenactie Oliebollenactie JENNISKENS http://castenray.dorpenvenray.nl/vrouwenvereniging emai 1 -adresvrouwenvercastenray @live .nl Hallo leden Woensdag 1 december hebben we een gezellige avond verzorgt door troubadour Math Craenmehr, bij de meesten wel bekend van het duo Um en Um. Het wordt een bijzondere avond met muziek en spel en daarom willen wij graag onze leden met hun partner of een introducé van harte uitnodigen. Wij willen deze avond ook van harte aan bevelen aan diegene die met de enquête te kennen hebben gegeven een van onze avonden te willen bezoeken. Hopelijk wordt het een druk bezochte avond Groeten het bestuur Actieve spellen in De Wis zaterdag 27 november 2010 Vanavond ga we weer een keer voor AKTIEÜ! Dus zorg ervoor dat je goed getraind bent, dat je spieren lekker los zijn anders kun je de hele zondag genieten van heerlijke spierpijn hahaü We gaan in De Wis gezellige, leuke en actieve spellen doen. Dit doen we in teamverband. Het is de bedoeling dat verschillende teams tegen elkaar gaan strijden. Dus laat maar eens zien hoe sportief je bent en geef je snel op bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of telefoon 571590. De kosten voor deze avond zijn 2,00. Je kunt jezelf opgeven tot en met 24 november. De avond begint om 20.00 uur tot 22.00 uur en wij zorgen weer voor een hapje en een drankje!! 'Vrouwen 'Vereniging Castenray LRV EN PC "DE EENDRACHT" Erkende bromfietsopleiding Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 5 AUTO KfZJ

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 5