Sinterklaas 1 EEN MAATJE 2 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Komende zondag (28-11) is het dan zover; Sinterklaas bezoekt Castenray. De kinderen van school zijn inmiddels druk bezig met oefenen voor de optredens. We willen natuurlijk allemaal goed voor de dag komen bij Sinterklaas... Het is helaas vanwege (oa weers-) omstandigheden niet gelukt om de speelplaats zover af te krijgen dat deze al geopend kan worden. We hebben dit Sinterklaas meegedeeld en hij toonde alle begrip. Wel komt hij woensdag natuurlijk een kijkje nemen. Hij zal dan vast ook opmerken dat er al heel wat werk verricht is. Er is dus as. zondag sprake van een "traditionele intocht"met een regulier programma. We verzamelen om 14.15 uur bij de oude boerenbond aan de Lollenbeekweg en van daaruit trekken we met koets en gevolg door het dorp. We zijn rond 14.30 uur in 'De Wis', waar Sint verrast zal worden door de kinderen. Alle papa's, mama's, opa's, oma's, dorpsbewoners en andere belangstellenden zijn van harte welkom. Natuurlijk worden ook de kinderen die in Castenray wonen maar niet op onze basisschool zitten uitgenodigd om Sinterklaas een hand te geven. WE GAAN ER EEN SUPER GEZELLIGE MIDDAG VAN MAKEN! Bij regenweer zal Sinterklaas meteen zijn opwachting in 'De Wis' maken. Woensdag brengt Sinterklaas met zijn Pieten een bezoek aan de school. We verheugen ons allemaal op dit "hoge bezoek". Vol verwachting klopt ons hart... - Tuinonderhoud Afgelopen zaterdag is er hard gewerkt rondom de school. Er zijn weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. De meeste herfstbladeren zijn inmiddels opgeruimd, er is geveegd, de ramen zijn gewassen... het ziet er weer hartstikke netjes uit. We willen de ouders dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Berichtgeving de Limburger Via deze weg willen we alle inwoners van Castenray laten weten dat het team veel moeite heeft met de berichtgeving over onze school in De Limburger van afgelopen donderdag. Het stukje is erg ongenuanceerd en onjuist weergegeven. De ouders van de school hebben diezelfde dag onderstaande brief ontvangen. We wachten nog op een reactie van de journalist. Iedereen voelt zich wel eens alleen. Dan zou het fijn zijn om met iemand te kunnen praten, een spel doen, een wandeling maken, samen gaan winkelen of ergens een kop koffie gaan drinken. Mensen met een psychiatrische achtergrond vinden het vaak nog moeilijker om contact te maken. Zij voelen zich vaak alleen of zelfs eenzaam. Heeft u vrije tijd? Een uurtje per week of één keer in de 14 dagen. Meldt u zich dan aan en wordt MAATJE bij Maatjes Noord Limburg Voor meer informatie: Cliëntenadviesbureau NML, Maatjes Noord Limburg e.o. vraag naar Sylvia Hermsen Tel. 0478-527280. email:maatiesnoordlimburg@cabnml.nl site: www.clientenadviesbureau.nl Clicntcnadvicsburtau Noord-cn Midden-Limburg fff

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 2