Stichting Jeugdwerk Castenray Vlooienmarkt Afgelopen zaterdagavond hebben we heerlijk genoten van de geweldige jaarlijkse playbackshow! Iedereen heeft weer super zijn/haar best gedaan. Er werd prima geplaybackt en het dansen was fantastisch om te zien. De kinderen hadden ook weer veel werk besteed aan hun uiterlijk en kleding. Geweldig om te zien. Truus nog bedankt voor het tappen en jury bedankt voor de jurering want wat was het moeilijk!!! Uiteindelijk toch een beslissing moeten nemen en de Aanmoedigingsprijs heeft gewonnen Kinderen voor Kinderen met het nummer Spotlight, Camera, Microfoon door Mirthe Versteegen, Cherel Steeghs en Jouke Weijs. De derde prijs was voor Alexander Curly met het nummer Guus kom naar huus door Sem Hendrikx. De tweede prijs was voor Lisa, Amy en Shelly met het nummer Meid zonder tijd door Anne Heidens, Sophie Philipsen en Meg Classens. De nummer één was de WC Experience met het nummer Shalalie door Jimi Hendrikx. Proficiat allemaal. Verder willen we Steffan bedanken voor de prachtige foto's die je kunt bewonderen op de site castenray.dorpenvenray.nl/jeugdwertt. Dan nog even onze gastoptredens van KISS en de SPICE-GIRLS In één woord ook geweldig bedankt allemaal. Namens iedereen van het jeugdwerk bedankt en hopelijk allemaal tot volgend jaar en dan mogen de jongens ook hun kunsten vertonen. Zaterdag 27 november 2010 Vanavond ga we weer een keer voor AKTIEÜ! Dus zorg ervoor dat je goed getraind bent, dat je spieren lekker los zijn anders kun je de hele zondag genieten van heerlijke spierpijn hahaü We gaan in De Wis gezellige, leuke en actieve spellen doen. Dit doen we in teamverband. Het is de bedoeling dat verschillende teams tegen elkaar gaan strijden. Dus laat maar eens zijn hoe sportief je bent en geef je snel op bij Regi pep mail reqi.classens@planet.nl of telefoon 571590. De kosten voor deze avond zijn 2,00. Je kunt jezelf opgeven tot en met 24 november. De avond begint om 20.00 uur tot 20.00 uur en wij zorgen weer voor een hapje en een drankje!! Zondag 21 nov. grote vlooienmarkt in en rondom café-zaal t'Veule in Veulen. Aanvang buitenverkoop 12u, zaal open en tafelverkoop 12.30u, aanvang veiling 13u. Dit jaar veilen wij ook weer diensten zoals o.a. een optreden van de zingende herders. Dit alles t.b.v. vastelaovesvereniging "Ut Dartele Veulen".

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 7