m K Verhuisbericht Sinterklaas Nu de Goede Sint iri het land is beginnen ook de kinderen van De Stek met de voorbereidingen op het bezoek van Sinterklaas in Castenray. Op zondagmiddag 28 november zal Sinterklaas Castenray bezoeken. We hebben Sinterklaas en zijn Pieten uitgenodigd om voorafgaand aan het programma in de Wis de nieuwe speelplaats officieel te openen. Hierbij is iedereen van harte welkom! Op woensdag 1-12 brengt Sinterklaas aan alle groepen van De Stek. Volgende week volgt meer info. Tuinonderhoud Afgelopen zaterdag is het tuinonderhoud vanwege het slechte weer afgelast. Besloten is het onderhoud naar komende zaterdag, 20 november, te verplaatsen. Hieronder nog een herinneringsbericht: Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Eva Jakobs, Max Janssen, Inna Wismans, Gijs Wismans, Bo Cuenen, Jenny Friesen, Scott Poels, Sep Vollenberg, Giel Vissers en Fenne Wijs. Namens de leerkrachten zal Herman Verheijen aanwezig zijn. Om 13.30 uur willen we starten en rond 15.30 uur willen we het klussen beëindigen. Graag willen we het tuinafval afvoeren; daarvoor hebben we aanhanger nodig en iemand die met een hanger mag en wil rijden. Degene die dit op zich wil nemen, kan contact opnemen met school. Dit kan telefonisch of via de mail: info@bsdestek.nl. Alvast bedankt voor jullie medewerking. Vervanging groep 7-8 As. donderdag is juf Andrea van groep 7-8 afwezig. Momenteel is nog onbekend wie haar zal vervangen. Verkleed kleren kerst. In de onderbouw vinden kinderen het prachtig om zich te verkleden. De verkleedkleren voor kerst zijn aan vervanging toe. Wie heeft er thuis nog kleding liggen die we hiervoor zouden kunnen en mogen gebruiken? Personages: Maria,Jozef, herders, schapen, engelen, koningen. De kleding wordt gebruikt om op school het kerstverhaal na te spelen. Heeft u vragen hierover neem dan contact op met school. Contactpersoon hiervoor is Ria Sonnenberg. In verband met mijn verhuizing wil ik alle mensen van Castenray bedanken voor de vriendschap die ik daar al die jaren ondervonden heb. Ik ben jaren bij het koor geweest, Piet bedankt voor het mooie orgelspel, Joop bedankt als dirigent, het klinkt nog altijd zo warm in de kerk als jullie zingen. Verder ben ik bij de dansclub geweest, bij de kaartclub, bij de K.B.O. Het kaartclubje van dinsdagavond, dit zal ik allemaal zeer missen. Verder bedank ik de fijne buren die altijd voor mij klaar stonden en de hele Castelostraat. Ik heb er altijd graag gewoond. Alle vrienden en bekenden ik hoop jullie zo af en toe nog tegen te komen. M. Reijnders-Weijs Castelostraat 13 Ik woon nu in de Vlierstraat 40 5802 CL Venray R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 3