Handboogschutterij "De Batavieren DE ZONNEBLOEM Poetsen jou hobby? Dan zijn wij op zoek naar jou! Heb je ruimte voor zo'n 3 uur per week, neem dan contact met ons op Groetjes, Fam. Craenmehr Hoofdstraat 18 Oirlo Tel. 0478-571476 le Competitiewedstrijden NHB Het le zestal behaalde in de eerste competitie wedstrijd 1033 punten met Jan Vollenberg als hoogste schutter met 227 punten. Het 2e zestal behaalde 871 punten met Teun Cremers als hoogste schutter met 188 punten. Het 3e zestal behaalde 924 punten met Henk Strijbos als hoogste schutter met 206 punten. Willem de Vries nederlaagtoernooi Op zaterdag 13 november gaan we naar Bakel om deel te nemen aan Neerlandia's Willem de Vries nederlaagtoemooi. Vertrek om 18:00 uur. 2e Competitiewedstrijden NHB De 2e competitiewedstrijden worden in week 46 verschoten. Op donderdag 18 november bij St. Sebastiaan in Heide, op vrijdag 19 november bij Willem Tell in Oirlo en op zaterdag 20 november bij Diana in Venray Raadpleeg ook regelmatig de site van De Batavieren in verband met eventuele wijzigingen in ons wedstrijdprogramma: http://home.wanadoo.nl/batavierencastenrav Al. ©O JAAR GOED VOOR ELKAAR De Thee Tantes op bezoek bij de gasten en vrijwilligers van de Zonnebloem. De middag begon gezellig met koffie en vlaai. Daarna werd de middag voort gezet met een optreden van de Thee Tantes. Ze begonnen hun optreden met bekende liedjes van vroeger die bij de gasten, en vrijwilligers nog goed in het geheugen lagen. Vooral de heren moesten het kunnen, ze waren ook in de minderheid in aantal. Ze werden door de thee tantes er goed bij betrokken. In de pauze werden we getrakteerd op een glaasje fris of een borrel. Het was weer ouderwets genieten. Na nog een optreden van ongeveer 45 minuten was de middag ten einde gekomen. De voorzitster bedankte de Thee Tantes voor hun mooie optreden en verder iedereen voor de gezellige en geslaagde middag. Wordt vervolgd 2 M Nationale Vereniging CASTErRAt

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 2