Vrouwen Verenisins Castenray v http://castenray.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging email-adres:vrouwenver.castenray@live.nl Hallo leden A.s. woensdag 10 november vertrekken we om 19.00 uur Denken we aan de verkeershesjes en aan een zaklamp? Woensdag 1 december hebben we een gezellige avond verzorgt door troubadour Math Craenmehr, bij de meesten wel bekend van het duo Um en Um. Het wordt een bijzondere avond met muziek en spel en daarom willen wij graag onze leden met hun partner of een introducé van harte uitnodigen. Wij willen deze avond ook van harte aan bevelen aan diegene die met de enquête te kennen hebben gegeven een van onze avonden te willen bezoeken. Hopelijk wordt het een druk bezochte avond Groeten het bestuur Nieuwsweetjes van Café de Koster, Wisten jullie dat: Dat wij het Halloweenfeest hebben overleefd, onze voeten waren wel even zoekgeraakt maar deze hebben we maandag weer terug gevonden. Er toch heel veel Caselse burgers verkleed waren en wij sommigen niet gelijk herkend hebben. Wij deze avond een onbekende bezoekster hadden en dit vrouwelijk skelet bij de heren erg geliefd was. Wij haar voor haar eigen veiligheid hebben opgeborgen voor volgend jaar. Wij haar de naam Beppie hebben gegeven. Op zaterdag 13 november ons volgend feest gepland staat. Dit wordt een ruig Hokenfeest, verzorgd door de Music-boys. Voor velen nog bekend van het Goed/voutFeest Wij op deze avond ook 5 zwarte-cross T-Shirts gaan verloten. Op zaterdag 20 november wij een Pullen-aktie hebben. 1 grote Pull kost dan tijdelijk maar 2 muntjes. Onze Kösterpullen zijn besteld en zodra ze binnen zijn kan iedereen mee doen aan de grote Pullenrace 2011. Wij dit aan iedereen nog gaan uitleggen, maar leuk wordt het wel! Wij nieuwe shotjes hebben en ze erg lekker zijn. Men 2 shotjes kan kopen voor de prijs van 1. Wij nu 5 smaken hebben en men ze zelf kan inschenken. Wij daar 2 leuke spellen voor hebben aangeschaft. Zoals altijdCafé de Kosterelke keer weer anders. 1trouwen Vereniging 'Cnstenray bij de kerk voor de oriëntatietocht. 16 h

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 16