Handboogschutterij "De Batavieren Dagelijks verse eieren. Pastoor Verheggenstraat 37 Werkgroep gezinsvieringen le Competitiewedstrijden NHB Donderdag 4 nov. bij St. Sebastiaan te Heide: Kai Cremers, Jac Hesen en Mart Smits, vertrek om 18:45 uur. Vrijdag 5 nov. bij de Indianen te Koningslust: Robert van Casteren, Gerrit Cremers, Harm Cremers, Teun Cremers, Sjaak Cremers, Frank Weijs, Henk Strijbos, Geert Dings, Ramon Marcelis en Leo Steeghs, vertrek om 18:45 uur. Zaterdag 6 nov. bij Diana te Venray: Jos Hendrix, Rene Seegers, Ton Seegers en Jan Vollenberg, vertrek om 18:15 uur. Willem de Vries nederlaaztoernooi Op zaterdag 13 november gaan we naar Bakel om deel te nemen aan Neerlandia's Willem de Vries nederlaagtoemooi. Vertrek om 18:00 uur. Raadpleeg ook regelmatig de site van De Batavieren in verband met eventuele wijzigingen in ons wedstrijdprogramma: http://home.wanadoo.nl/batavierencastenrav 9 Hallo jongens, meisjes, mama's en papa's. Het is weer bijna Sint Maarten. De gezinsviering is op Zaterdag 6 November om 19.15 uur. Ook Cajeko heeft weer hard geoefend om hun liedjes aan ons te laten horen. Het zou natuurlijk erg leuk zijn als jullie allemaal weer met een lampion naar de kerk komen. Je kunt een lampion kopen in de winkel, maar je kunt er ook een zelf maken Als je wilt weten hoe je een lampion moet maken, kun je op internet kijken. Bij google kun je "lampion maken" intikken. Je ziet dan verschillende pagina's met voorbeelden voor een lampion. Veel plezier met knutselen! Wij zijn natuurlijk erg benieuwd wat we allemaal te zien krijgen. Na de viering gaan we in lampionnentocht naar de troshoop. Achter het paard lopen 2 papa's met een touw voor de veiligheid. Dit betekent niet duwen of trekken aan het touw maar achter het touw blijven. Bij de troshoop wordt het verhaal verteld van Sint Maarten, daarna steken we de troshoop aan. Wij willen alle papa's en mama's vragen om goed op hun eigen kinderen te letten dat ze niet te dicht bij het vuur komen. Wij zijn te gast bij de Familie Hendrix en daarom vragen we aan alle jongens en meisjes om alleen op de binnenplaats te blijven en nergens anders. Wij willen de Familie Hendrix en allen vrijwilligers die aan deze Sint Maarten meewerken alvast hartelijk bedanken. Groetjes Werkgroep gezinsvieringen. V\ C ASTEHRAY M >^■913^#'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9