Tuinonderhoud v Studiedag ZONDAG 21 NOVEMBER uur zondag van 11.00 -16.00 uur 4 Op zaterdag 13 november a.s. worden er weer allerlei klussen rondom de school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Eva Jakobs, Max Janssen, Irma Wismans, Gijs Wismans, Indy Vroemen, Jenny Friesen, Scott Poels, Sep Vollenberg, Suzan van Boekei en Fenne Wijs. Namens de leerkrachten zal Herman Verheijen aanwezig zijn. Om 13.30 uur willen we starten en rond 15.30 uur willen we het klussen beëindigen. Graag willen we het tuinafval afvoeren; daarvoor hebben we aanhanger nodig en iemand die met een hanger mag en wil rijden. Degene die dit op zich wil nemen, kan contact opnemen met school. Dit kan telefonisch of via de mail: info@,bsdestek.nl. Alvast bedankt voor jullie medewerking. Volgende week woensdag hebben we de le studiedag van dit schooljaar. De kinderen hebben dan vrij. We zullen ons oa gaan bezig houden met de kleiner wordende school; welke manier van organiseren past bij een groep met 3 leeftijdsniveaus?; wat vraagt dit van kinderen en leraren? Enz. Kledingactie In en voor de school lag het net voor de herfstvakantie vol met zakken kleding. Er moest zelfs een extra vrachtwagen aan de pas komen om alles mee te nemen. Het totale gewicht bedroeg maar liefst 1760 kg. Allemaal hartelijk bedankt voor jullie bijdrage! De opbrengst (die nog niet bij ons bekend is) komt zeker ten goede van de school. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Openingstijden: ma. gesloten di. t/m vr. van 9.30 - 12.30 uur - 13.30 -18.00 uur za. van 9.30 - 16.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 4