Jeu de Boule. Bonte Zittingsaovende Winnaars Hiltho actie Hubertushof- wijn uit Horst. Het verblijf in de Vakantievilla is gewonnen door: Fam. Koot uit Horst. De proeverij is gewonnen door: Fam. Potten uit Ysselsteyn. I De Castenrayse jeu de boulers gaan in de wintermaanden elke woensdagavond jeu de boulen bij Jan Zanders, Zandhoek 8 te Oirlo. In de hal liggen vijf mooie banen en het is er lekker warm. De kosten bedragen 6 2,-. Hiervoor kun je spelen van 19.00 uur tot ongeveer 21.30 uur. In de pauze gratis koffie. Heb je zin in een avondje gezellig jeu de boulen? Ga dan mee. We vertrekken om 18.40 uur vanaf de jeu de boulebaan aan de Matthiasstraat. Bij goed weer met de fiets. Het is alweer bijna "d'n ellufde van d'n ellufde". Een spannend jaar voor de carnavalsvereniging want dit jaar staat in het teken van 5x11 jaar Schanseknuppels en we willen met de Bonte Zittingsaovende graag een steentje bijdragen om carnaval 2011 extra te doen slagen. De zittingsavonden volgend jaar vinden plaats op 18 en 19 februari. Zoals altijd zijn we weer op zoek naar deelnemers. Op zaterdag 6 november hebben we de eerste bijeenkomst ingepland. Dus als je mee wilt doen of je wilt op een ander manier invulling geven aan de zittingsavonden 2011 kom dan "de zesde van d'n ellufde" naar de Koster, aanvang 20.00 uur. Ut Grüpke van Vief Iedereen die tijdens de Hiltho een bestelling geplaatst heeft bij Hubertushof-wijn had kans op een gratis midweek of lang weekend voor 10 personen in Hubertushof- Vakantievilla in Horst voor bestellingen van 30 flessen en meer) Of een gratis wijnproeverij voor 10 personen voor bestellingen van 6 tot 29 flessen) De gelukkigen werden uit de hoge hoed getoverd door Gwen de kleindochter van Anny en Hay Philipsen. Niet alleen voor de beiden families maar ook voor Hubertushof was het een zeer geslaagde beurs. Voor meer informatie www.hubertushof-wiin.nl r 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 4