RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Nieuwsweetjes van Café de Koster, Wisten jullie dat: Wij iedereen willen bedanken voor alle condoleance's en felicitatie's. Wij hier veel steun aan gehad hebben. Wij ons 1 jarig bestaan hebben gevierd met een superleuk feest. Iedereen kon zich even in het Wilden-Westen wanen. Wij bijna door alle cowboyhoeden heen waren. Wij nu druk in de weer zijn met Halloween-FrightNight. Café de Koster deze nacht er weer anders uit zal zien. Dit jaar Halloween-Night 1 uurtje langer duurt vanwege de wintertijd Wij deze nacht doorgaan tot half 5 in de ochtend. Wij hopen dat iedereen deze nacht veilig overleefd. Deze avond is geheel voor eigen risico. Wij natuurlijk wel alle losgeraakte ledematen 1 week bewaren voor de rechtmatige eigenaren. Wij zondag erop iets langer uitslapen en hierdoor pas om 19.00 open zijn. Iedereen die verkleedt komt een gratis consumptie krijgt van onze Slachter. Wij benieuwd zijn hoeveel spoken en Dracula's er in Castenray wonen. Wij ons café wel beschermt hebben met knoflook. Tot ziens weer in Café de Koster, elke keer weer anders. castenrav.dorpenvenrav.nl/eendracht Afgelopen weekeinde was er een selectie wedstrijd dressuur voor ponys in Sevenum. Jenny Friesen behaalde met haar pony Sunny de 4e prijs in de klasse CB, Angelo Friesen behaalde met zijn pony Karei de 3e prijs in de klasse EB en Joey Friesen had met zijn pony Prince in de klasse EB de 5e plaats. thuiszorg 4 kV, We zetten alle diensten van Groene Kruis Thuiszorg voor u op een rij: Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Advies, Instructie en Voorlichting Ondersteunende begeleiding Gespecialiseerde verpleging Zorg op Afroep Thuiszorgondersteuning Psychogeriatrie Terminale nachtzorg Verpleging www.dezorggroep.nl Klantenservice T. 088 - 61 088 61

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 4