Groene Kruis Luizencontrole Maandag 11 oktober zijn alle leerlingen weer gecontroleerd op hoofdluis, omdat er een melding was. Het is erg fijn als ouder(s) het melden als ze bij hun zoon/dochter hoofdluis constateren, want dan kunnen we meteen handelen en kan het probleem onder controle gehouden worden. Ouders waarvan de kinderen hoofdluis hebben of hebben gehad weten hoe vervelend en hardnekkig dit kan zijn. Dank aan de luizencontroleurs. Voor besmeting met hoofdluis is deze periode van het jaar altijd gevaarlijk. We vragen alle ouders om in de herfstvakantie alert te blijven en bij het vermoeden van hoofdluis te controleren, dagelijks meerdere keren te kammen en te behandelen. Maandag na de herfstvakantie wordt er weer gecontroleerd. Wilt u er a.u.b. voor zorgen dat er geen gel, vlechtjes of staartjes in het haar van de kinderen zit(ten). Alvast bedankt. Zandlopers gevraagd Bij veel mensen zal de zandloper in de loop van de tijd vervangen zijn door een kookwekker. Maarmisschien zijn er nog mensen die een zandloper hebben en er niets meer mee doen?? Wij zijn op zoek naar enkele zandlopers die we kunnen gebruiken bij spellen; de jongste kinderen kennen geen klok, maar kunnen bij een zandloper wel goed zien wanneer 'de tijd op is'. Dusheeft u nog een zandloper die u kunt missen dan zijn wij er erg blij mee! Alvast bedankt. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' thuiszorg Voorleeskampioen As. vrijdag strijden de 3 kinderen uit groep 7/8 die in de voorronde de meeste stemmen kregen om de titel Voorleeskampioen De Stek 2010! Het belooft een spannende strijd te worden. Allemaal veel succes! Herfstvakantie Al vrij snel na de late zomervakantie heeft iedereen de volgende week herfstvakantie. We hopen natuurlijk allemaal op mooi weer en wensen iedereen een fijne vrije week. Maandag 25-10 verwachten we iedereen weer uitgerust op school terug. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray iÉ&lÉÉ We zetten alle diensten van Groene Kruis Thuiszorg voor u op een rij: Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Advies, Instructie en Voorlichting Ondersteunende begeleiding Gespecialiseerde verpleging Zorg op Afroep Thuiszorgondersteuning Psychogeriatrie Terminale nachtzorg Verpleging www.dezorggroep.nl Klantenservice T. 088 - 61

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9