Stichting Jeugdwerk Castenray RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Vrijdag 15 oktober 2010: Zwemmen Verder op het programma staat: 29 oktober 2010: dropping 13 november 2010: playbackshow!!!!!!!!!! 19 september werden de kringkampioenschappen gehouden in Lottum. Jenny Friesen behaalde hier met haar pony Sunny de 3e prijs met de bixie dressuur en de 3e prijs met de bixie springen. Angelo Friesen viel met zijn pony Karei net buiten de prijzen. Afgelopen zaterdag werden de clubkampioenschappen gehouden op het ruiterterrein in Castenray. Na een plezierige en spannende dag kwam Mandy Peters met haar pony Charon als winnaar uit de bus. Mandy behaalde voor derde opvolgende keer de beker en mag deze daarom de wisselbeker houden. Voor een persoonlijk afscheid Wij zijn dag en nacht bereikbaar: tel: 0478-571442 Hoofdstraat 25A 5808 AS Oirlo Voor nadere informatie ga naar www.duijfuitvaartonderneming.nl Zin in een frisse duik!! Dan is hier je kans. Deze avond gaan we weer heernj* ui i oris ucm in het zwembad. De kosten voor deze avond zijn €5,00. Voor het opbergen van de kleding heb je een kluisje nodig en doorvoor moet je €1,00 meenemen die je na afloop gewoon weer terug krijgt. Verder hoef je geen geld mee te nemen. Het is ook niet de bedoeling dat je snoep of drinken meeneemt want daar zorgen wij voor. Wij willen graag om 18.00 uur vertrekken bij De Wis en komen dan rond 21.15 uur/21.30 uur weer terug in Casele. Voor het halen en brengen zoeken wij weer enkele ouders. Zijn er ouders die willen rijden dan graag even contact opnemen rpet Regi per tel.: 571590 of per mail: regi.classens@planet.nl. Alvast super bedankt!! Dus kids je kunt opgeven tot en met zondag 10 oktober natuurlijk weer bij Regi. castenrav.dorpenvenrav.nl/eendracht

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 7