Handboogschutterii "De Batavieren Fysiotherapie Ansinger Tel.nr. 0478-511917 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Stagiaires De volgende studenten lopen de le helft van dit schooljaar stage op onze school: Moniek Arts, Pabo 1 in groep 5-6 Monique Bouten, Pabo 2 in groep 7-8 Sylvia Gommans, Gilde 2 in groep 1-2 Wij hopen dat De Stek een goede leerschool voor ze zal zijn en wensen ze veel succes!! Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Vrijdag 15 oktober wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren op donderdag tot 16.3Ou of op vrijdag tot 9.00 u. De opbrengst wordt op een aparte rekening geplaatst en alleen aan schooldoeleinden besteed! Zo is er ook een bedrag aan een speeltoestel uitgegeven. Kijkwijzer Volgende week maandag worden de kijkwijzers weer uitgereikt. In de begeleidende brief vindt U meer informatie. Hanneskes toernooi Zaterdag 9 oktober gaan we naar De Batavieren in de Rips om mee te doen aan hun Hanneskes toernooi. We vertrekken om 18:45 uur vanaf Café de Koster. Secretariaat Het secretariaat wordt voorlopig waargenomen door Leo Steeghs, Horsterweg 24a, 5811 AC te Castenray, tel: 0478-571711, e-mail: l.steeghs@,orange.nl Griendtsveense Pijl toernooi Vrijdag 22 oktober gaan we naar Griendtsveen's Uitspanning om deel te nemen aan hun toernooi. We vertrekken om 18:45 uur vanaf Café de Koster. Raadpleeg ook regelmatig de site van De Batavieren in verband met eventuele wijzigingen in ons wedstrijdprogramma: http://home.wanadoo.nl/batavierencastenrav Fysiotherapie Manuele Therapie Sportfysiotherapie Lymfe-oedeem therapie COPD Claudicatio (etalagebenen) Medische Fitness o.l.v. sportfysiotherapeut Afspraken binnen 24 uur Prins Bernhardstraat 9 (naast de "Zuid-Ooster") 5802 BL VENRAY CASTENRAY ^J919^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 5