S VOC 01 1 - Menos 1 0-2 Wederom nederlaag voor fusieclub Na de terechte nederlaag tegen HRC27 stond afgelopen zondag de eerste thuiswedstrijd op het programma tegen Menos. De eerste helft waren de tricolores de dominantere ploeg. Binnen een zestal minuten had Giel Hellegers de gastheren al op voorsprong kunnen brengen. Zijn schot raakte echter geen doel. Een tiental minuten later stuurde Tom Strijbos aanvaller Maikel Wismans over de rechterflank weg. Laatstgenoemde bood de goed meegelopen Giel Hellegers een grote kans, maar de bal ging echter over het vijandelijke doel. Kort daarop kreeg de spits van de thuisploeg uit een corner nog een grote kans maar zag deze gestopt door de goalie. Een kwartiertje later was het Maikel Wismans die het Menos-doel onder vuur probeerde te nemen maar zijn poging eindigde helaas in het zijnet. Menos kon hier tot dusverre maar weinig tegenover stellen. Echter de tweede aanval van de Brabanders was direct raak. Over SVOC's linkerzijde werd een aanval opgezet die simpel werd afgerond. De draad werd door de tricolores weer opgepakt echter zonder doeltreffend resultaat. In de tweede helft viel er minder te genieten. De tricolores probeerden het nog wel maar kwamen niet meer tot grote kansen. Menos beperkte zich vooral tot het proberen te controleren van de wedstrijd wat hen uiteindelijk nog goed afging ook. 10 Minuten voor tijd werd gekozen tot een alles of niets offensief. Het was echter Menos dat uit een counter de genadeklap toediende twee minuten voor het verstrijken van de speeltijd. SAMBEEK 1 - SVOC'Ol 1 1-1 Na een tweetal nederlagen ging een SVOCTOl afgelopen zondag bij Sambeek op zoek naar de eerste 3 punten. De gastheren hadden vorige week hun eerste punt gepakt. De wedstrijd begon open met kleine kansjes aan beide zijden. De prille beginfase was Sambeek het gevaarlijkst maar het was keeper Vincent Verstappen die met enkele goede safes zijn doel schoon hield. Na een dikke 20 minuten werd Maikel Wismans aan de rechterkant weggestuurd. Zijn voorzet werd niet goed verwerkt door de blauwwitte verdediging. Diezelfde Wismans veroverde de bal daarop en gaf een prima pass op spits Chiel Hellegers. Hellegers trok vanuit rechts nog wat verder naar binnen en krulde de bal met zijn linker, buiten bereik van de keeper, net onder de kruising binnen. Erg lang mocht SVOCTOl niet genieten van zijn voorsprong. Tien minuten later was het weer gelijk toen na een wat rommelig moment, net buiten de 1 ó-meter, de bal voor een Sambeekse aanvaller kwam. Deze aarzelde niet en schoot de bal met een droge, maar zuivere knal buiten bereik van keeper Verstappen in de benedenhoek. De laatste 10 minuten probeerden beide ploegen te voetballen maar zonder grote kansen. De tweede helft een wat gelijk opgaand beeld. Sambeek poogde SVOC'Ol onder druk te zetten maar dit lukte maar minimaal. De tricolores probeerden de wedstrijd te controleren zonder grote kansen te creëeren. In de laatste 10 minuten kreeg Sambeek nog een grote kans toen de arbiter een vlagsignaal van de grens negeerde. De Sambeekse spits kwam echter als verliezer uit de 1 op 1 strijd met keeper Vincent Verstappen. Na 90 minuten mochten beide teams tevreden zijn met 1 punt. Volgende week de thuiswedstrijd tegen Astrantia. Voor een persoonlijk afscheid Wij zijn dag en nacht bereikbaar tel: 0478-571442 Hoofdstraat 25A 5808 AS Oirlo Voor nadere informatie ga naar www.duijfuitvaartonderneming.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 21