IS Kinderpostzegelactie 2010 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Tuinonderhoud Op zaterdag 18 september a.s. worden er weer allerlei klussen rondom de school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Maud Arts, Jaap Duijkers, Giel Vissers, Teun Heidens, Rens Franssen, Sophie Philipsen, Sanne Classens, Maudi Philipsen, Stijn Cremers en Dirk Strijbos. Namens de leerkrachten zal Janpeke Duijkers aanwezig zijn. Om 9.00 uur willen we starten en rond 11.30 uur willen we het klussen beëindigen. Graag willen we het tuinafval afvoeren; daarvoor hebben we aanhanger nodig en iemand die met een hanger mag en wil rijden. Degene die dit op zich wil nemen, kan contact opnemen met schoolDit kan telefonisch of via de mail: info@bsdestek.nl. Alvast bedankt voor jullie medewerking. Adoptieproiect in de Caselse Vennen. Dinsdagmorgen 14 september zijn de kinderen van groep 7/8 weer hard aan het werk gegaan in de Caselse Vennen. Al jaren werken de kinderen van groep 7/8 een ochtend om het geadopteerde stukje natuur weer winterklaar te maken voor alle planten en dieren. Het IKL ondersteunt ons hierbij. Ook zijn er iedere jaar weer een aantal ouders die deze ochtend meegaan om te helpen en begeleiden bij het snoeien, zagen, baggeren enz. Wij willen iedereen bedanken die ons hebben geholpen. Op de website zijn binnenkort de foto's te bekijken! Luizenscreeninq Omdat de school nog niet geheel vrij is van hoofdluis wordt er volgende week maandag 20-9 nog een keer gecontroleerd. Wij verwachten de kinderen met makkelijk te controleren haar op schooldus géén gel, vlechten ed. Woensdag 29 september als de school uitgaat is het rennen geblazen! Kinderen helpen. In Nederland, maar ook in het buitenland. Dat doet Stichting Kinderpostzegels Nederland al vele jaren. En onze leerlingen uit groep 7 en 8 helpen daarbij! Alle kinderen krijgen een aantal straten toebedeeld. Verder wordt op school de werkwijze duidelijk toegelicht. Laat kinderen leren leder kind verdient het om naar school te gaan en zijn talenten te ontwikkelen. Met de Kinder postzegelactie zetten honderdduizenden kinderen zich in om andere kinderen te laten leren. Afgelopen jaar steunde Kinderpostzegels meer dan 1 miljoen kwetsbare kinderen met projecten in Nederland en daarbuiten. Kinderpostzegels zorgt bijvoorbeeld voor huiswerkbegeleiding aan kinderen die moeite hebben de les bij te benen, zoals Nikita, die een spierziekte heeft. Dankzij Kinderpostzegels heeft Nikita nu meer zelfvertrouwen en doet zij het veel beter op school. Met de inzet van onze leerlingen kan Kinder-postzegels nog meer kinderen laten leren. Grote kans dat ze op woensdagmiddag 29 september ook bij u aanbellen om kinderpostzegels en kaarten te verkopen. Namens de kinderen alvast dank voor uw bestelling! x

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9