60-Jarig professiefeest Broeder Martinus Duijkers s.s.s. Groene Kruis Op zaterdag 11 september vierde Broeder Martinus Duijkers zijn 60-jarig professie- feest. Broeder Martinus werd op 20 maart 1930 geboren te Oirlo, Hoogriebroek, (de huidige Camping 'de Walnoot') als Jac Duijkers, derde zoon van Teng Duijkers en Marie Rambags. Op 14 september 1948 is hij ingetreden in het klooster 'De Berckt' te Baarlo bij de congregatie van het H. Sacrament. Op 14 september 1950 was daar zijn professie, waar hij de naam Broeder Martinus kreeg, genoemd naar zijn vader Martinus (Teng) Duijkers. Het klooster 'De Berckt' werd verkocht en de paters en broeders verhuisden naar het klooster te Stevensbeek. Toen ook dat werd verkocht, zijn de overgebleven kloosterlingen verhuisd naar klooster 'Brakkenstein' te Nijmegen. Sinds enkele jaren woont Broeder Martinus in het verzorgingshuis Huize Berchmanianum aan de Houtlaan 4, 6525 XZ te Nijmegen. Wij feliciteren Broeder Martinus van ganser harte met dit prachtige jubileum. Stichting Heemkundig Genootschap Castenray De intreding van Jac Duijkers op 14 september 1948 in Klooster De Berckt te Baarlo. V.l.n.r.: Paul Duijkers; Marie Duijkers- Rambags; Jac (Br. Martinus); Gerrit Duijkers; Teng Duijkers. 12 thuiszorg We zetten alle diensten van Groene Kruis Thuiszorg voor u op een rij: Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Advies, Instructie en Voorlichting Ondersteunende begeleiding Gespecialiseerde verpleging Zorg op Afroep Thuiszorgondersteuning Psychogeriatrie Terminale nachtzorg Verpleging www.dezorggroep.nl Klantenservice T. 088 - 61 088 61

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 12