Nieuws kleur in Castenray JOP vernield door eigen inwoners? 4 http://castenray.dorpenvenrav.nl/kleurincastenray Rekeningnummer: 1186.79.4^9 Belangrijke KiC-data Woensdag 8 september: commissievergadering bij Christian van Bommel 19:00 September: bezoek Kern met Pit aan de JOP Oktober: bijeenkomst jeugd (datum en plaats volgt nog) 6 april 2011: uitreiking Kern met Pit-prijs in Maastricht Juli 2011: Caretakers Conferentie in Debrecen te Hongarije. Ja, u leest het goed! De JOP is aardig vernield. Eerst is het vogelhuisje, dat aan het huisje was vastgemaakt, vernield. Nu is vrijdag- of zaterdagavond de attributenkist met grof geweld open gebroken. We vermoeden dat het door eigen jeugd is gedaan! Wffl Zondagmiddag hebben we rond 15.00 uur een melding gekregen van een oplettende buurtbewoner. Er bleken vandalen bezig geweest te zijn. Deze hebben met een schroevendraaier de scharnieren van de attributenkist geschroefd, daarna de deksel met grof geweld open gebroken en vervolgens de spullen achter in het bos neergegooid. We denken dat ze zijn betrapt omdat niet alles uit de kist is gehaald en de schroevendraaiers over het hek zijn gegooid. Na deze constatering hebben we alles teruggedaan in de kist. Toen rond 18.00 uur iemand van KiC foto's ging maken voor De Schans, waren de ballen weer uit de kist gehaald. Dat versterkt nog meer onze vermoedens dat dit vandalisme door eigen jeugd is gepleegd. Tevens hebben we op de JOP het volgende aangetroffen: o een kaartje van Bospop 2009 o een polsbandje in het blauw o verschillende zakjes met het wiet-logo o verschillende lege pakjes sigaretten en shag. Mogelijk dat dit aanwijzingen zijn voor identificatie van de vandalen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 4