Stichting Jeugdwerk Castenray Jongens en meisjes (en ouders) van groep 5 (ook van onderwijs buiten Castenray) Kinderen met meer begeleiding en meer zorg. 11 september Foto's kijken Doeweekend 2010 en Film SJWC (Stichting JeugdWerk Castenray) organiseert activiteiten voor kinderen vanaf groep 5 tot en met de brugklas. Jullie zijn vanaf nu van harte welkom bij het jeugdwerk. Wij zijn geen vereniging waarvan je lid wordt, maar jullie kunnen je opgeven voor een activiteit. Dit gaat als volgt: je kijkt in "de Schans" bij SJWC of er voor jou een leuke activiteit is, je overlegt met je ouders en eventueel met vriendjes en vriendinnen en geeft je op. Hoeveel het kost, welke activiteiten, hoe laat, wanneer en bij wie je je op kan geven staat elke week in de Schans onder SJWC. Als er nog vragen zijn van jou of je ouders stel ze gerust aan een van ons. Kinderen die meer begeleiding of meer zorg nodig hebben, zijn van harte welkom bij Jeugdwerk. Je kunt contact opnemen met Regi Classens (571590) of Wil bert Classens (571924) voor informatie over het programma en voor de afstemming van de begeleiding. Annelie Reintjes Regi Classens Coen Kunen Wilbert Classens Jacqueline Hendrikx Roel de Jong JohnGeerts Lily Verstappen Sandra Classens Sanne Strijbos Silvia Weijs Sandra Verstegen Sjors Dinghs Zo de vakantie is helaas weer voorbij. Wij hebben weer super veel zin in het komende seizoen! Zaterdag 11 september willen we om kwart voor 8 beginnen met de foto's te bekijken van het afgelopen doeweekend. Daarna vqlgt er een kei vette film in het dorpszaaltje van De Wis. Iedereen vanaf groep 5 is van harte welkom en natuurlijk ook de kids die nu naar het voortgezet onderwijs gaan. Jullie mogen natuurlijk het hele jaar met de activiteiten meedoen (in tegenstelling wat er vorige week in de schans stond!!!). Zo kunnen de kinderen die nog nooit zijn mee geweest met het doeweekend ook even een indruk krijgen wat zo'n weekend inhoud. Als we de foto's gezien hebben starten we gelijk met de film. Welke het zal zijn blijft natuurlijk nog geheim. Het begint dus om 19.45 uur en zal rond 22:00 uur afgelopen zijn. Het kan zijn dat het ietsie pietsie later afgelopen is omdat we de foto's gaan kijken maar we pleiten er voor dat het om 22.OO uur afgelopen is. Jullie kunnen je tot en met 8 september opgeven bij Regi 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl. De kosten zijn €1,50. Als er belangstellingstelling voor is om een cd met de foto's van het doeweekend 2010 te bestellen dan kan dat ook deze avond door je naam door te geven en het bedrag van €2,50 te betalen. 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 3