Groene Kruis Start schooljaar Hopelijk heeft iedereen genoten van een fijne vakantie. We gaan maandag 6 september weer beginnen! De eerste schooldag bent u, indien u daar prijs op stelt, van 8.25 u. tot 8.40 welkom om een kijkje in de klas te komen nemen van uw kind. Kinderen die voor de eerste keer naar school toe komen groep 1mogen de eerste week dat ze de school bezoeken naar binnen worden gebracht. Daarna vragen we, in het kader van de ontwikkeling van de zelfstandigheid, om het kind alleen naar binnen te laten gaan. We gaan er samen weer een leerzaam en gezellig jaar van maken. Luizencontrole Maandag 6 september is het weer zover: luizencontrole. Het is prettig voor de kriebelcontroleurs als er geen gel of staartjes in het haar van de kinderen zit(ten). Speelplaats In de vakantie is er hard gewerkt aan het opknappen van de speelplaats. De verwachting is dat de leerlingen maandag weer op een groot deel van de speelplaats kunnen spelen. De verdere afwerking vindt komende weken plaats. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Zandlopers qevraaqd Bij veel mensen zal de zandloper in de loop van de tijd vervangen zijn door een kookwekker. Maarmisschien zijn er nog mensen die een zandloper hebben en er niets meer mee doen?? Wij zijn op zoek naar enkele zandlopers die we kunnen gebruiken bij spellen; de jongste kinderen kennen geen klok, maar kunnen bij een zandloper wel goed zien wanneer 'de tijd op is'. Dusheeft u nog een zandloper die u kunt missen dan zijn wij er erg blij mee! Alvast bedankt. thuiszorg We zetten alle diensten van Groene Kruis Thuiszorg voor u op een rij: Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Advies, Instructie en Voorlichting Ondersteunende begeleiding Gespecialiseerde verpleging Zorg op Afroep Thuiszorgondersteuning Psychogeriatrie Terminale nachtzorg Verpleging www.dezorggroep.nl Klantenservice T. 088 - 61 088 61

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 7