Stichting Jeugdwerk Castenray TE KOOP APPELS EN PEREN Vanaf Zaterdag 4 September Open op Maandag Vrijdag en Zaterdag Mts.Classens Horsterweg 20a Castenray (tel. 571590) Nieuw! Polaroid overzetzonnebril. 11 septemberFoto's ki jken Doeweekend 2010 en Film Zo de vakantie is weer bijna voorbij. Wij hebben weer super veel zin in het komende seizoen! Zaterdag il september willen we om kwart voor 8 beginnen met de foto's te bekijken van het afgelopen doeweekend. Daarna volgt er een kei vette film in het dorpszaaltje van De Wis. Iedereen vanaf groep 5 (zie elders de advertentie van het jeugdwerk) is van harte welkom. Deze avond mogen de kinderen die afgelopen jaar in groep 8 hebben gezeten en mee zijn geweest met het doeweekend deze avond ook komen. DIT IS DUS ÉÉNMALIG WAH! Zo kunnen de kinderen die nog nooit zijn mee geweest met het doeweekend ook even een indruk krijgen wat zo'n weekend inhoud. Als we de foto's gezien hebben starten we gelijk met de film. Welke het zal zijn blijft natuurlijk nog geheim. Het begint dus om 19.45 uur en zal rond 22:00 uur afgelopen zijn Het kan zijn dat het ietsie pietsie later afgelopen is omdat we de foto's gaan kijken maar we pleiten er voor dat het om 22.00 uur afgelopen is. Jullie kunnen je tot en met 8 september opgeven bij Regi 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl. De kosten zijn €1,50. Als er belangstellingstelling voor is om een cd met de foto's van het doeweekend 2010 te bestellen dan kan dat ook deze avond door je naam door te geven en het bedrag van €2,50 te betalen. Mijling Speciaal Optiek verkoopt als eerste optiek zaak in de regio de overzetzonnebril van Polaroid. De ideale bril voor het fietsen en autorijden 4 De Polaroid overzetzonnebril is een universele zonnebril die over ieder montuur past zonder dat het uw montuur beschadigd De gepolariseerde glazen beschermen u tegen hinderlijke schit teringen en verblinding van de zon. En u ogen wórden be schermt tégen schadelijke UV straling.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 4