APK-Keuring, zonder afspraak Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 Handboogschutterij "De Batavieren" 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 mee te nemen. Het is ook niet de bedoeling dat je snoep of drinken meeneemt want daar zorgen wij voor. Voor het halen en brengen zoeken wij weer enkele ouders. Zijn er ouders die willen rijden, dan graag even contact opnemen met Regi per tel.: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl. In de week voorafgaand aan het zwemmen worden de ouders die zich aangemeld hebben dan ook benaderd om het één en ander duidelijk af te spreken. Ouders alvast super bedankt!! Dus kids, je kunt opgeven tot en met dinsdag 22 september, natuurlijk weer bij Regi. Opgeven: t/m dinsdag 22 september Zwemmen: vrijdag 25 september Vertrek: 18:00 uur bij de Wis Ophalen: 21:10 uur bij het Meerdal voor de slagboom Weer bij de Wis: circa 21:30 uur 24 oktober playbackshow!!! (Dus begin alvast maar met oefenen) Trainingen. Dinsdag 7 september starten de trainingen weer. Aanvang hiervan is 20:00 uur bij Café de Koster. Alle schutters zijn welkom. Clubkampioenschappen. Op zaterdag 11 september starten we het nieuwe seizoen met onze clubkampioenschappen. Aanvang is 19:30 uur. Iedere schutter kan hieraan deelnemen en winnen. Men schiet tegen zijn eigen gemiddelde, wie het hoogst boven zijn gemiddelde schiet is de winnaar. Willem Teil. Op donderdag 23 september schieten we een onderlinge wedstrijd tegen Willem Teil te Oirlo. Aanvang hiervan is 20:00 uur. We vertrekken om 19:30 uur vanaf de Koster. Raadpleeg ook regelmatig ons programma op de site van De Batavieren i.v.m. wijzigingen. http://home.wanadoo.nl/batavierencastenrav Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen CASTENRAY KI9I9J

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 3