Stichting Jeugdwerk Castenray Jongens en meisjes (en ouders) van groep 5 (ook van onderwijs buiten Castenray) Kinderen met meer begeleiding en meer zorg. SJWC (Stichting JeugdWerk Castenray) organiseert activiteiten voor kinderen vanaf groep 5 tot en met de brugklas. Jullie zijn vanaf nu van harte welkom bij het jeugdwerk. Wij zijn geen vereniging waarvan je lid wordt, maar jullie kunnen je opgeven voor een activiteit. Dit gaat als volgt: je kijkt in "de Schans" bij SJWC of er voor jou een leuke activiteit is, je overlegt met je ouders en eventueel met vriendjes en vriendinnen en geeft je op. Hoeveel het kost, welke activiteiten, hoe laat, wanneer en bij wie je je op kan geven staat elke week in de Schans onder SJWC. Als er nog vragen zijn van jou of je ouders stel ze gerust aan een van ons. Kinderen die meer begeleiding of meer zorg nodig hebben, zijn van harte welkom bij Jeugdwerk. Je kunt contact opnemen met Regi Classens (571590) of Wilbert Classens (571924) voor informatie over het programma en voor de afstemming van de begeleiding. Annelie Reintjes Sjors Dinghs Coen Kunen Regi Classens Jacqueline Hendrikx Wilbert Classens John Geerts Roel de Jong Sandra Classens Lily Verstappen Sandra Versteegen Sanne Strijbos Silvia Weijs 12 september: Boer en Piloot Zo nu de vakantie er alweer opzit hebben wij weer rond de tafel gezeten en een leuk programma voor jullie opstelt. Deze avond het geweldige bosspel boer en piloot. Dit gaat natuurlijk weer een fantastische avond worden en natuurlijk lekker spannend. We vertrekken om 20.00 uur bij De Wis en gaan dan met de fiets naar de Casélse Berg. Zorg ervoor dat je fiets in orde is en dat je een lichtgevend hesje aan hebt. Dit is voor iedereen zijn eigen veiligheid en zo vallen we goed op als groep. Neem een muggenstift mee of zorg ervoor dat je van te voren goed ingesmeerd bent want het kan voorkomen dat de muggen op de loer liggen! Geen onbelangrijk punt: trek niet je "zondagse kleren aan" en neem GEEN zaklamp mee. Rond de klok van 22.00 uur willen we weer bij De Wis terug zijn. De kosten voor deze avond zijn €1,00. Jullie kunnen je tot en met 9 september opgeven bij Regi 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl. Vrijdag 25 september: Zwemmen Zin in een frisse duik!! Dan is hier je kans. Deze avond gaan we weer heerlijk uit ons dak in het zwembad. De kosten voor deze avond zijn €5,00. Voor het opbergen van de kleding heb je een kluisje nodig en doorvoor moet je €1,00 meenemen die je na afloop gewoon weer terug krijgt. Verder hoef je geen geld *»fC C»6

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 2