v Theo Jacobs Wie ontwerpt de mooiste jubileum CD hoes Noor Jacobs - Rambags Als leven lijden wordt is rusten goed Te vroeg naar onze gevoelens, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, özze trotse pap en opa echtgenoot van Hij overleed thuis op 70-jarige leeftijd. Noor Brigitte en Henk Sandra en Kevin, Harm Karin en Joris Maud, Tim 21 augustus 2010 Matthiasstraat 8 5811 AN Castenray Wij hebben özze pap voor het laatst in ons midden tijdens de uitvaartdienst op vrijdag 27 augustus om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Castenray. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg 30 te Venlo- Blerick. Özze pap is thuis waar u dagelijks vanaf 15.00 uur welkom bent om afscheid van hem te nemen. In plaats van bloemen stellen wij een donatie voor de MDS-Foundation meer op prijs. Hiervoor staan collectebussen bij het condoleanceregister. In het kader van het 5x11 jubileum in 2011 van Carnavalsvereniging De Schanseknuppels wordt er een CD uitgebracht met de mooiste schlagers door de jaren heen. Achter de schermen wordt hier al hard aan gewerkt! En zo'n mooie CD verdient natuurlijk een mooie CD hoes. Daarom deze oproep aan iedereen die hiervoor interesse heeft, meld je aan, en ga aan de slag. Voor informatie en aanmelden kun je terecht bij Maria Classens 571452. Aanmelden graag voor 1 september 2010. Meld je aan en wie weetis het jouw ontwerp dat op de voorkant staat. 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 5