Handboogschutterij "De Batavieren Afgelopen zaterdag 24 juli hebben we onze jaarlijkse Batavierendag gevierd. Tijdens de gezellige avond zijn ook de twee jubilarissen gehuldigd. Gerrit Cremers voor 40 jaar lidmaatschap waarvoor hij een lintje kreeg van de Nederlandse Handboogbond, en voor 25 jaar bestuurslid, waarvan 23 jaar als voorzitter. Jan Vollenberg voor 25 jaar lidmaatschap. Beide heren proficiat hiermee. Het was een geslaagde middag en avond, organisatoren bedankt hiervoor. Tijdens de zomermaanden gaat het trainen op de dinsdagavond bij de Koster gewoon door, aanvang is 20:00 uur. Iedereen voelt zich wel eens alleen. Dan zou het fijn zijn om met iemand te kunnen praten, een spel doen, een wandeling maken, samen gaan winkelen of ergens een kop koffie gaan drinken. Mensen met een psychiatrische achtergrond vinden het vaak nog moeilijker om contact te maken. Zij voelen zich vaak alleen of zelfs eenzaam. Heeft u vrije tijd? Een uurtje per week of één keer in de 14 dagen. Meldt u zich dan aan en wordt MAATJE bij Maatjes Noord Limburg Voor meer informatie: Cliëntenadviesbureau NML, Maatjes Noord Limburg e.o. vraag naar Sylvia Hermsen Tel. 0478-527280. email:maatiesnoordlimburg@cabnml.nl site: www.clientenadviesbureau.nl Trimsalon Uniek Na een fiks aantal verbouwingen aan onze boerderij, is nu ook de trimsalon klaar. Ik ben gediplomeerd hondentrimster, en u kunt bij mij terecht voor elke behandeling die een hond nodig kan hebben. Uw hond kan worden geplukt, geknipt, geschoren of geëffileerd, maar ook een ontwolbehandeling of alleen een wasbeurt is mogelijk. Uiteraard worden ook de oren schoongemaakt, de nagels geknipt en, indien noodzakelijk, de anaalklieren uitgedrukt. Ook bestaat de mogelijkheid uw pup kennis te laten maken met de trimsalon. Informeer gerust naar de mogelijkheden. Annemiek Pince van der Aa Horsterweg 23 5811 AA Castenray Tel.: 06-27651709 wwwtr imsalonunieknl EEN MAATJE Graag tot ziens! 9 Clicn tcnad vi csb u rva u Noord- en Midden-Limburg CASTEMRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9