Fysiotherapie Ansinger Tel.nr. 0478-511917 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Nieuwe leerkracht, voor groep 5/6 Gelukkig kunnen wij u meedelen, dat er een leerkracht is aangesteld voor groep 5/6. Zijn naam is Herman Verheijen. Hij heeft een zeer ruime ervaring als leerkracht op meerdere scholen. Hij heeft er veel zin in om het team van basisschool De Stek te gaan versterken. Laatste schooldag Op de laatste schooldag wordt het schooljaar feestelijk afgesloten. Deze dag duurt van 8.30 13.30 uur. Daarna begint de vakantie. Voor de ochtendactiviteiten is het verstandig om niet de allermooiste kleren aan te trekken. Voor de lunch en voor drinken wordt gezorgd. Als het heel warm is, dan kunnen de kinderen eventueel een flesje water meenemen. Aan het eind van de ochtend zullen de kinderen afscheid nemen van groep 8 en van Paulien Hagers. De verkeersbrigadiers zullen om 13.30 uur klaarstaan. Speelplaats In week 33 en 34, vanaf 16 augustus 2010, zullen de werkzaamheden aan de speelplaats beginnen. Dankzij de hulp van een aantal ouders en andere vrijwilligers uit het dorp, kunnen we de kosten beheersbaar houden. Hartelijk dank daarvoor beste mensen! Het werk is verder gegund aan het bedrijf Goossens uit Venray. Als alles volgens plan gaat verlopen, dan hebben we bij de start van het nieuwe schooljaar een prachtige nieuwe speelplaats. Op een later te bepalen tijdstip zal de vernieuwde speelplaats feestelijk worden geopend. Wij houden u op de hoogte. Dankwoord van Paulien Hagers Vandaag is mijn laatste schoolweek begonnen. Ik ben niet zo lang als directeur aan basisschool De Stek verbonden geweest, maar ruim anderhalfjaar. En De Stek moest mijn aandacht dan ook nog delen met basisschool Maria in Oirlo. Maar dat heeft gelukkig niet verhinderd dat ik op een hele fijne manier heb samengewerkt met het team, met de kinderen, met de ouders en met andere betrokkenen bij de school. Ik kom hier erg graag en met het team hebben we in die korte tijd toch wat mijlpalen kunnen zetten. Het was geen makkelijke tijd, maar er was veel wederzijds begrip en dat heb ik als heel ondersteunend ervaren. Vanuit de Schans wil ik alle mensen, die ik persoonlijk niet de hand kan drukken, heel hartelijk bedanken voor het in mij gestelde vertrouwen en voor de prettige samenwerking. Ik wens de dorpsgemeenschap van Castenray in het algemeen en basisschool De Stek in het bijzonder veel succes in de toekomst! Hopelijk tot ziens. Hartelijke groet van Paulien Hagers Fysiotherapie Manuele Therapie Sportfysiotherapie Lymfe-oedeem therapie COPD Claudicatio (etalagebenen) Medische Fitness o.l.v. sportfysiotherapeut Afspraken binnen 24 uur Prins Bernhardstraat 9 (naast de "Zuid-Ooster") 5802 BL VENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9